Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Cik bieži ir jāveic auto salona ķīmiskā tīrīšana?

Tīrīšanas biežums

Salona ķīmiskās tīrīšanas pamatmērķis ir auto salona uzturēšana labā kārtībā, braukšanas komforts, rūpes par vadītāja un pasažiera veselību, kā arī higiēnu un apģērba tīrību.

Nav noteikts, cik bieži tā jāveic, - ieteicams vismaz reizi 6 līdz 12 mēnešos. Savukārt, ja jūs kopsiet savu automašīnu regulāri, tad nopietni tīrīt varēs vēl retāk.


Auto lietošanas paradumi


Viens no galvenajiem faktoriem, kāpēc automašīnu saloni kļūst netīri, ir laicīgi nesavākti ikdienas gruži. Piemēram, ja kājas ir ar smiltīm un dubļiem un tās nenotīra, iesēžoties mašīnā, tad smiltis sakrājas uz salona grīdas un paklājiņos. Jo vairāk smilšu un netīrumu būs, jo dziļāk grīdas starpslāņos šīs smiltis nonāks. Lai iztīrītu grīdas un paklājiņus no smiltīm, nepieciešams daudz laika un arī atbilstošs tehniskais aprīkojums, tajā skaitā ļoti jaudīgs putekļusūcējs.


Ēdiens, dzērieni un cigaretes


Ja automašīnas salonā ir izlieta tēja ar cukuru, kafija vai limonāde un salons uzreiz netiek iztīrīts, šis izlietais dzēriens iesūcas dziļi krēslu, griestu un grīdas apšuvumā, aplīp ar netīrumiem un putekļiem. Tas pats attiecas uz ēdienu: saldējumu, čipsiem, smalkmaizītēm, utt. Jebkādi pārtikas produkti, kas laikus nebūs izņemti no automašīnas salona, var sākt bojāties un pelēt.


Vēl viena lieta, kas nodara kaitējumu automašīnas salonam, ir cigarešu un elektronisko cigarešu dūmi. Dūmu ietekmē auto salona griesti maina krāsu un atgriezt tiem sākotnējo izskatu ir samērā sarežģīti.


Bagāžas nodalījuma tīrīšana


Svarīgs aspekts ir arī regulāra bagāžas nodalījuma tīrīšana. Ja jūs pārvadājat bagāžas nodalījumā dzīvniekus, tad tur noteikti būs dzīvnieku spalvas. Ja netiek veikta regulāra salona tīrīšana, spalvas nonāk apšuvuma dziļākajos slāņos, un tās ir grūtāk iztīrīt. Ilgstoši neiztīrītas dzīvnieku spalvas rada automašīnas salonā specifisku smaržu, kā arī atsevišķiem cilvēkiem - pat alerģiskas reakcijas.

Tas pats attiecas uz bagāžas nodalījumā pārvadātiem celtniecības instrumentiem, eļļas kannām, papildus rezerves degvielas kannām u.c.


Rūpes par automašīnu


Ir jāsaprot, ka auto kopšana un rūpes par automašīnu principā ir ikdienas neatņemama sastāvdaļa līdzīgi kā mājokļa uzkopšana.

Jo biežāk jūs veiksiet salona apkopi, jo retāk būs nepieciešama padziļināta tīrīšana, izmantojot ķīmiju.Caroscar” pieredze un ieteikums


Kā liecina uzņēmuma SIA “CAROSCAR” pieredze, visi klienti, kuru automašīnām tiek veikta kvalitatīva salona ķīmiskā tīrīšana, ir apmierināti ar rezultātu un viņu labsajūta attiecībā uz auto braukšanu ikdienā un dzīvi kopumā uzlabojas. Tīrs auto salons rada pozitīvas emocijas, veselīgāku vidi, kā arī neizsakāmu prieku par katru salona detaļu – tīriem krēsliem un stūri, caurredzamiem stikliem, kā arī sakārtotu un iztīrītu bagāžas nodalījumu.

Bez visa iepriekš minētā regulāra automašīnas tīrīšana palielina arī auto kalpošanas ilgumu, kā arī jūsu automašīnas tirgus vērtību, ja nolemsiet kādreiz to pārdot.


Pievieno komentāru

Reklāmraksti