CredPro.lv: mūsdienīgs informācijas avots finanšu pasaules entuziastiem

Tiešsaistē pieejamā informācija par dažādām finanšu pasaules aktualitātēm ir plaši pieejama angļu valodā, taču tā ir pietiekoši sarežģīta, lai sagādātu grūtības pat šīs valodas lietpratējiem. Tāpēc no svara ir tas, ka informācija, ko jūs vēlaties iegūt par personīgajām finansēm, tiek pasniegta jūsu dzimtajā valodā, lai jūs labāk spētu izprast dažādās nianses un uz Latvijas tirgu vērstās specifikas. CredPro minēto finanšu informāciju atspoguļo nevienā citā valodā kā latviešu savā tiešsaistes portālā ar tādu pašu nosaukumu – www.credpro.lv. Uzrunājot savus lasītājus latviešu valodā, CredPro kļuvis par Latvijā vienu no mūsdienīgākajiem, pārskatāmākajiem un apmeklētāju ērtības ziņā visvieglāk lietojamajiem tiešsaistes portāliem finanšu jomā. Tā misija ir būt moderna cilvēka ceļvedim finanšu jautājumos, tāpēc tas ir ideāli piemērots katram Latvijas iedzīvotājam, kurš seko līdzi laikam un ir apņēmies izzināt finanšu pasaules aizkulises, lai izmantotu šo informāciju savā labā un uzlabotu savu personīgo un ģimenes finanšu situāciju.

Kā jau aprakstījām, CredPro portāla vizuālais izskats un sadaļu izkārtojums ir draudzīgs un parocīgs tā lietotājam, kas ļauj portāla apmeklētājiem un pastāvīgajiem lasītājiem bez īpašas kavēšanās vai sarežģītiem labirintiem atrast meklēto informāciju. Portālā atradīsiet vairākas sadaļas, kuras varēsiet izmantot kādiem no sekojošiem mērķiem:

CredPro sākumlapa palīdzēs jums izsekot līdzi šī brīža aktualitātēm un portālā publicētajiem un visu laiku lasītāju iecienītākajiem rakstiem.

Pārējās, pēc skaita – septiņas, portāla sadaļas katra specializējas savā jomā un būs jums noderīgas, ja vēlēsieties atrast padziļinātu informāciju par:

    * Ekonomiku un pasaulē slaveniem ekonomistiem, personīgo budžetu un tā izstrādes veidiem, “EKON” ekonomikas teorijas pārskatiem un viedokļiem, nodokļu un valūtas pasaules jaunumiem, pasīvo ienākumu veidiem un dažādiem taupības režīmiem.

    * Visu par kredītiem, piemēram, ja interesē ātrais aizdevums, dažādu tipu vidēja un ilgtermiņa aizdevumi, privātpersonu kredītkartes un auto līzingi.

    * Visa veida noguldījumiem – gan dažāda veida depozītiem, visiem pensiju līmeņiem, kā arī par uzkrājošo dzīvības apdrošināšanu. Kā arī atsevišķa sadaļa ierīkota visa veida ieguldījumiem, ja interešu lokā ir populāru uzņēmumu akciju iegāde, tirgošanās ar valūtu, jo īpaši – FOREX ieguldījumi, obligāciju un nekustamo īpašumu darījumu pārskati.

    * Ko vajadzētu zināt par apdrošināšanu – atpūtas ceļojumu apdrošināšanu, savas un ģimenes locekļu veselības apdrošināšanu, savas un ģimenes locekļu dzīvības apdrošināšanu, kā arī daudzu citu dažādu risku apdrošināšanu.

    * Īpaši CredPro komandas vērtējumi dažādiem finanšu instrumentiem un finanšu pakalpojumu sniedzējiem. Šinī sadaļā apkopoti CredPro speciālistu komentāri un vērtējumi par Latvijā sniegtajiem apdrošināšanas pakalpojumiem, bankām, ne-banku finanšu iestādēm, kreditoriem, līzinga kompānijām un šo pakalpojumu sniedzējiem.

    * Lasītājiem iecienītākā sadaļā noteikti būs Blogs, kurā tiek publicēti finansiāla rakstura raksti par visdažādākajām tēmām – par naudas pasauli, par auto, par privāto biznesu, par izglītības iespējām, par veselības nozīmi, īpaša sadaļa jauniešu auditorijai un laulātajiem, kā arī jaunajiem vecākiem.

Portāls nav izticis arī bez praktisku rīku piedāvājuma saviem lasītājiem, tāpēc tā kreisajā augšējā stūrī atradīsiet Algas kalkulatoru kopā ar PVN kalkulatoru. Šie rīki izmantojami gan darba ņēmējam, gan arī darba devējam.

Lai vieglāk pieslēgtos un piesekotu CredPro sociālo tīklu aktualitātēm, portāla labajā augšējā stūrī atainoti īsceļi uz CredPro profiliem populārākajos sociālajos tīklos.

Izmēģiniet credpro.lv portālu jau šodien un pievienojieties tiem simtiem lasītāju, kuri ir nolēmuši pārtraukt apburto loku, dzīvojot no vienas algas līdz otrai, un uzsākuši meklēt modernus risinājumus savas finansiālās labklājības uzplaukumam kopā ar CredPro profesionālo komandu.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti