DAIKIN gaisa kondicionieri - uzticami un stabili

Nord Air ir stabila un uzticama gaisa kondicionieru un siltumsūkņu pārdošanas firma, kuras vadošie speciālisti ir ieguvuši pieredzi ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās. Pieredze, precizitāte un kvalitāte ir trīs pamatakmeņi, kas raksturo uzņēmumu Nord Air.


Vācijā ražotie Daikin gaisa kondicionieri sniegs maksimālu komfortu, būs ilgtspējīgi un dabai draudzīgi. Nord Air ir svarīgi klientiem piedāvāt tikai energoefektīvas iekārtas, rūpējoties par vidi, kurā mēs visi uzturamies, kā arī domājot par nākotni.


Nord Air piedāvā augstas kvalitātes Daikin firmas gaisa kondicionierus, kuri būs pa kabatai katram pircējam. Gaisa kondicionieri pēc funkcionēšanas kritērijiem ir sadalīti pa līmeņiem - bronzas, sudraba, zelta un platīna. Pirms gaisa kondicioniera iegādes Jums ir jāsaprot, kādas ir Jūsu prasības un budžets, pārējo palīdzēs noskaidrot un izdarīt Nord Air profesionālie speciālisti.

Katram Daikin gaisa kondicionierim ir individuāls dizains, kas iederēsies jebkurā interjerā un tas var kļūt par lielisku papildinājuma elementu mājvietā, darba vietā vai publiskā telpā. Īpaši izceļams Daikin gaisa kondicioniera modelis Stylish, kas ir godalgām apbalvots par pievilcīgo un radošo dizainu.


Gaisa kondicionierim nav tikai sezonāls pielietojums. Tas kontrolē mikroklimatu telpā, līdz ar to rūpējas par gaisa kvalitāti, kas ir svarīga, lai cilvēks varētu gan kvalitatīvi strādāt, gan atpūsties. Jo īpaši gaisa kvalitāte ietekmē arī cilvēka miega kvalitāti, kas attiecīgi nosaka to, cik cilvēks būs atpūties un darspējīgs jaunā dienā. Lai telpā būtu svaigs un tīrs gaiss, nepietiek ar atvērtu logu, šādā veidā nevar notikt mikroklimata kontrole. Svaigs gaiss būt jūtams īslaicīgi, bet gaisa kondicionieris šādi kontroli var veikt visu laiku.


Nord Air piedāvā pilnu servisu. Mūsu speciālisti var konsultēt par Jūsu izraudzītajai telpai piemērotāko gaisa kondicionieri, kā arī to uzstādīt un nepieciešamības gadījumā veikt apkopi. Izvēlieties tikai labāko, tikai augstas kvalitātes energoefektīvus gaisa kondicionierus, ko piedāvā Nord Air.  

Reklāmraksti