Daikin kondicionieri ikvienam interjeram

Daikin gaisa kondicionēšanas sistēmas nodrošina izcilu veiktspēju, nodrošina energoefektivitāti un komfortu stilīgos risinājumos, kas būs atbilstoši jebkuram interjeram un stilam. Plašs produktu klāsts izmanto Daikin tehnoloģiju, lai samazinātu izmaksas un negatīvo ietekmi uz vidi. 

Daikin Priekšrocības 

1. Individuāla vadība 

Katru iekštelpu bloku var vadīt neatkarīgi vienu no otra, nodrošinot gaisa komfortu tikai tajās telpās, kur tas nepieciešams. 

2. Enerģijas un izmaksu ietaupījumi 

Progresīvas invertora un siltumsūkņa tehnoloģijas nodrošina lielāku efektivitāti un enerģijas ietaupījumu par salīdzinoši zemākām izmaksām. 

3. Elastīga instalācija 

Daikin kompaktie gaisa kondicionētāji ir viegli uzstādāmi pat vietās, kur ir ierobežota piekļuve. 

4. Plašs produktu klāsts 

Plašs Daikin kondicionieru modeļu klāsts ļauj perfekti pieskaņot stilu un kondicioniera veiktspēju jebkurai interjera telpai.

Produktu klāsts 

Kompaktais izmērs un uzstādīšanas ērtums padara Daikin gaisa kondicionētājus par populāru izvēli jauniem un renovācijas projektiem. Izmantojot unikālās, vismodernākās tehnoloģijas, Daikin paceļ latiņu vēl augstāk ar augstas ietilpības gaisa kondicionētājiem, kas piedāvā nevainojamu veiktspēju un enerģijas taupīšanu.

Tehnoloģija 

Jaunākās gaisa komforta tehnoloģijas nodrošināšana ir Daikin misija. Sazinieties ar Daikin pārstāvi Nordair, lai uzzinātu, kādas īpašas specifikācijas ir pieejamas Latvijā pieejamos Daikin modeļos.

Invertora tehnoloģija 

Gaisa kondicionētāja kompresorus darbina motors un motora griešanās ātrums ir atkarīgs no strāvas padeves frekvences. Invertors modulē strāvas padeves frekvenci, lai kontrolētu motora griešanās ātrumu. Invertori stabilizē temperatūru, regulējot kompresora darbību atbilstoši slodzei, lai atbrīvotos no atkritumiem un ietaupītu enerģiju. 

Pat invertora adaptācija iekštelpu un āra iekārtu ventilatoru motoriem nodrošina precīzāku kontroli un veicina enerģijas taupīšanu. 

Temperatūras kontrole ar invertora/bezinvertora kompresoriem (dzesēšana)

20210130-1715-seo-012021-daikin-kondicio


A) Ja temperatūra ir augstāka par iestatīto temperatūru, motors darbojas ātrāk, lai pazeminātu telpas temperatūru. 

B) Motora rotācijas ātrums tiek regulēts, lai uzturētu nemainīgu temperatūru. 

C) Motors tiek noregulēts, ja gaisa temperatūra ir augstāka par iestatīto temperatūru. 

D) Ja temperatūra tuvojas iestatītajai temperatūrai, motora darbības ātrums samazinās.

E) Ierīce tiek apturēta, ja temperatūra ir zemāka par iestatīto temperatūru. 

F) Temperatūras izmaiņas amplitūda kļūst plaša, ja temperatūra tiek regulēta, atkārtoti palaižot un apturot motoru. Turklāt motors vienmēr griežas ar nemainīgu ātrumu, un enerģijas patēriņš palielinās no enerģijas zuduma iedarbināšanas un apstāšanās laikā. 

G) Dzinēja rotācijas ātrums atbilstoši slodzei samazina gan temperatūras, gan enerģijas patēriņa amplitūdu. 

Mitrināšana 

Daikin tehnoloģija pārvalda mitrumu jebkurā temperatūrā bez ūdens tvertnes, nodrošinot lietotājiem augstāko ērtību un gaisa komfortu. 

Siltumsūkņa veiktspēja 

Gan karstie, gan aukstie reģioni izmanto un ir atkarīgi no siltumsūkņu tehnoloģijas efektivitātes, lai panāktu enerģijas ietaupījumu.

 

Klusa darbība 

Lielāka komforta un klusākas vides nodrošināšanai ir sasniegts zems ierīces darbības skaņas līmenis. 

Daikin gaisa kondicinieri ir pieejami Nordair.lv


Reklāmraksti