Dažas dienas pirms algas radies neatliekams pirkums?

Daudziem ir gadījies, ka līdz algas dienai atlikušas vēl dažas dienas, bet maciņš jau ir tukšs – nav jāmeklē brīnumlīdzeklis, lai patītu laiku uz priekšu, jo pieejams tāds ērts risinājums kā ātrais kredīts. Drošus un izdevīgus īstermiņa aizdevumus šobrīd piedāvā visdažādākie nebanku kreditētāji, tāpēc galvenais izvērtēt savas vajadzības un iespējas, atrast sev tīkamāko aizdevēju un nauda jau būs Jūsu kontā!

Izvērtējiet nepieciešamo kredīta summu

Lai arī iespēja saņemt lielāku naudas summu savā kontā ir vilinoša, labāk ir izvērtēt savas reālās iespējas atmaksāt aizņēmumu. Pārskatiet, kādi izdevumi paredzēti laikā pēc algas saņemšanas, un atņemiet to no algas kopējā apmēru. Ienākumu un izdevumu starpībai vajadzētu būt maksimālai aizņēmuma summai, ko pieprasīsiet kredītdevējam. Šāds apmērs būs drošs, lai Jūs varētu būt pārliecināts par savu spēju kredītu pēc algas atmaksāt, neiekļūstot parādos.

Kam kredīts nepieciešams?

Tā kā kredīts nav ikdienas sastāvdaļa, bet gan risinājums brīžos, kad nauda steidzami nepieciešama, apziniet izdevumus, kas ir neizbēgami līdz pat algas dienai. Transporta un pārtikas iegāde ir nepieciešamas pozīcijas izdevumu sarakstā, savukārt kino apmeklējumu tomēr atlikt uz laiku, kad kontā ienāks alga, nevis ātrais kredīts. Tāpat ātrais kredīts būs labs risinājums, ja negaidīti:

  • Nepieciešams segt ārstniecības izdevumus;
  • Jāapmaksā kāds steidzams rēķins;
  • Jāveic neplānots, bet izdevīgs un vajadzīgs pirkums.

Protams, mēdz gadīties arī citas neplānotas situācijas, bet svarīgi ir izvērtēt katras nepieciešamības nopietnību.

Pirmo reizi – bez procentu maksas

Pirms ņemiet ātro kredītu internetā pārliecinieties, vai esat izvēlējies izdevīgāko un sev piemērotāko piedāvājumu. Ja ātrais kredīts tiek ņemts pirmo reizi, daudzi uzņēmumi piedāvā aizdot naudu, neprasot par to nekādu komisijas maksu vai aizdevuma procentus. Taču nevar izslēgt iespēju, ka ātrais kredīts būs nepieciešams vēl kādu reizi, tāpēc ieteicams izvēlēties tādu finanšu partneri, kas piedāvā izdevīgus noteikumus. Tos var salīdzināt gan pašam izpētot uzņēmumu mājas lapas, gan izmantojot internetā pieejamos rīkus dažādu kredītdevēju salīdzināšanai. Izvērtējot aizdevējus, ieteicams pievērst uzmanību šādiem raksturlielumiem:

  • Procentu likmes aizdevumam;
  • Iespējas pagarināt atmaksas laiku;
  • Iespējas aizņemties vairāk, ja laicīgi atdots iepriekšējais kredīts.

Reklāmraksti