Dažas iespējas piepelnīties, kuras ir vērts izmēģināt

Kad runa ir par finansiālo progresu personīgajā dzīvē, zviedru finanšu portāla “LANME” – https://www.lanme.se/snabblan, komanda uzskata, ka pastāv divas galvenās iespējas, ko ikviens no mums var paveikt, lai šo progresu paātrinātu. Pirmkārt, jūs varat izsekot visus savus pašreizējos izdevumus, lai atrastu visas potenciālās kategorijas, kurās ir iespējams ietaupīt. Iespējams, atsakoties no kabeļtelevīzijas vai televīzijas abonementa kā tāda, darba pusdienu gatavošana mājās – līdzņemšanai, vai izvēloties braukt uz darbu ar velosipēdu. Tiklīdz jūs atrodat arvien vairāk veidus, kā ietaupīt naudu, jums būs arī vairāk naudas, ko novirzīt ieguldījumiem. Ja šāda veida taupības pasākumi un finanšu brīvības upuri izklausās jums visai šausmīgi, tad tā vietā varat koncentrēties uz otru iespēju – pelnīt vairāk. Tiklīdz tiksiet pie lielākas algas, jūsu rīcībā būs vairāk brīvās naudas, lielāka brīvība, lielākas izvēles iespējas un vairāk iespēju uzkrāt bagātību bez dzīvesprieka zaudēšanas esot uz izdzīvošanas robežas.

Lai gan jebkura no abām pieminētajām stratēģijām ir laba, nopelnīt vairāk naudas šeit un tagad ir gudrāks lēmums, ja runājam par ilgtermiņa mērķiem. Un ir limits tam, cik ļoti jūs spēsiet samazināt savus ikmēneša izdevumus, vai ne? Savukārt, jūsu potenciāls nopelnīt vairāk naudas var būt ierobežots tikai ar jūsu prasmju līmeni, jūsu radošumu un laiku, ko esat gatavi šim mērķim veltīt.

1.Pārvērtiet savus fitnesa treniņus naudā

Ja esat īpaši labā fiziskajā formā un regulāri uzturat sevi noteiktā fitnesa režīmā, piemēram, CrossFit, tad jums ir iespējams pārvērst šo hobiju par ienākumu avotu. Viss kas jums nepieciešams, ir iziet nelielu apmācību, lai iegūtu personīgā trenera vai aerobikas instruktora sertifikātu. Kad tāds būs iegūts, visticamāk, vakaros varēsiet piepelnīties pat tuvējā trenažieru zālē, jo tām vienmēr pietrūkst sertificēti treneri.

2.Sāciet rakstīt tiešsaistes emuāru vai izveidojiet īpašas nišas mājaslapu

Lai gan nu jau mūsdienās ir daudz vienkāršu veidu, kā pelnīt naudu tīmeklī, ir iespējams papildus nopelnīt arī ar sava emuāra (jeb bloga) izveidi un uzturēšanu. Lai gan emuāru rakstīšana jeb blogošana ne vienmēr ir vienkārša, tās darba laiks ir ļoti elastīgs un jūs varat strādāt pie sava emuāra jebkurā diennakts laikā. Ar laiku varēsiet piesaistīt savai mājaslapai dažādus sponsorus.

3.Izveidojiet paši savu apmācību kursu

Ja jūs esat īpaši spēcīgi kādā no jomām, jūs par to varat izveidot apmācību kursu un pārdot savas zināšanas tālāk citiem jomas interesentiem. Tādā veidā jums izdosies pārvērst jūsu kaislību par peļņu. Arī Latvijā ir atrodamas vairākas tiešsaistes vietnes, kas ļauj ikvienam profesionālim viegli pieteikt un organizēt savus kursus, kurus tālāk pārdot sabiedrībai. Pats labākais – jūsu kompetences jomai vispār nav jābūt profesionālai, tas varētu būt jūsu hobijs, labākie mājdzīvnieku apmācības paņēmieni, skaistumkopšanas un grima padomi vai projektu vadības prasmes.

4.Jautājiet pēc algas paaugstinājuma

Negribat ieguldīt laiku papildus nodarbēm, bet visu uzmanību veltīt esošajam darba devējam? Tad dariet tā, ieguldiet papildus darbu un jautājiet pēc algas pielikuma. Ja esat pašnodarbinātie, jūs varat nopelnīt vairāk naudas, paaugstinot savu pakalpojumu cenas. Lai gan jums varētu šķist, ka tādā veidā tikai zaudēsiet klientus, pētījumi liecina, ka cenu paaugstināšana faktiski var novest pie vēl vairāk jauniem klientiem.

Izmēģiniet arī jūs kādu no šiem padomiem, lai nākamā lielā pirkuma veikšanai nerastos nepieciešamība salīdzināt aizdevumus bez kredītvēstures (jämför lån utan kreditupplysning), jo jūs būsiet piestrādājuši pie tā, lai jums būtu pietiekami daudz ienākumu, lai šādus pirkumus būtu iespējams apmaksāt no pašu nopelnītā.

Reklāmraksti