Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dzīvesveids, kas noved mūs pie finansiālām grūtībām

Par finanšu paradumiem mēs tiekam izglītoti jau no bērnu dienām, apgūstot matemātikas un ekonomikas pamatus skola, bet vai tas ir pietiekami, lai nepieļautu finanšu kļūdas virzoties savā dzīvē uz priekšu? Zemāk lasiet par dzīvesveida paradumiem, kas var negatīvi ietekmēt mūsu dzīvi.

Dzīvošana pāri saviem tēriņiem

21. gadsimtā pirkšanas mānija ir viena no lielākajām pasaules problēmām, vai esam jauni vai veci, tiecāmies iegūt jaunas lietas, kas padarītu mūsu dzīvi it kā ērtāku. Jaunu preču parādīšanās interneta veikalos, jaunu Iphone modeļu iznākšana ik pēc pāris mēnešiem, un viss jaunais, kas redzams Instagramā un citos sociālajos tīklos.

Ir saprotams, ka cilvēki apjūk no šī plašā preču un pakalpojumu piedāvājuma klāsta un izjūt vēlmi līdzināties citiem. Rezultātā vēlmju apmierināšana noved pie tēriņiem, kas ir pāri budžeta robežām. Lai arī tādi pakalpojumi kā kredītlīnija var būt risinājums ārkārtas situācijā, tas nebūt nevar kalpot par vēlmju apmierināšanas rīku.

Dzīvošana bez budžeta

Diemžēl ne visi dzīvo pie strikta budžeta un finanšu plāna. Lai arī daudzi no mums gūst finanšu pamatus skolā un ģimenē, tas ne vienmēr ir pietiekami. Arī pēc skolas beigšanas ir svarīgi pašizglītot sevi par finanšu jautājumiem un savu finanšu pārvaldīšanu.


Finanšu pasaule attīstās ļoti ātri, šodien mums ir pieejami lieliski rīki, lai pārvaldītu savas finanses, mēs varam izmantot mobilās aplikācijās, pārlūkprogrammas, veco labo pierakstu blociņu un pildspalvu!


Interneta vide ir pilna ar neskaitāmiem blogiem, podkāstiem un video materiāliem, kas veltīti personīgo finanšu pārvaldīšanai, izmantojiet šo informāciju, lai sasniegtu savus finanšu mērķus.


Neatlikšana nebaltām dienām

Nav iespējams sagatavoties pilnīgi visam - dzīve ir pilna pārsteigumu, kuriem labāk sākt gatavoties laikus. Pēkšņi mājas saplīst sadzīves tehnika, auto jāmaina riepas, nepieciešami ziemas zābaki un saraksts var tikai turpināties.


Lai arī cik grūti nebūtu, par naudas uzkrājumu veidošanu nevajadzētu piemirst, jo nedienas var mūs piemeklēt tad, kad mēs to vismazāk gaidām.


Dzīvošana algas līdz algai

Viens no bīstamākajiem mūsdienu sabiedrības paradumiem ir dzīvošana no algas līdz algai. Kāpēc tas ir bīstami? Pavisam vienkārši, tas liedz mums veidot jebkādus uzkrājumus vai papildus naudas krājumus.


Ja jūs dzīvojat no algas līdz algai, ir vērts pārskatīt savu ikmēneša budžetu un tēriņu apjomu. Daudzkārt pēc budžeta pārskatīšanas nākas secināt, ka tērējam par daudz lietām, kuras mums nav īsti vajadzīgas.


Tomēr, ja tas tā nav, un jūs saprotat, ka jūsu finanšu līdzekļi ir nepietiekami, tas skaidra parāda, ka jums ir nepieciešams meklēt papildus ienākumu avotu. Daudzi cilvēki papildus pelna naudu internetā kā brīvmākslinieki, iespēju ir daudz! Noticiet sev!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti