Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ģimenes grāmatvedības priekšrocības

Ja Tu esi aizdomājies, kur paliek Tava nauda, tad ir nepieciešams to noskaidrot un kontrolēt savus izdevumus, citiem vārdiem sakot, ieviest ģimenes grāmatvedību. Ģimenes grāmatvedība palīdz veidot ģimenes budžetu un izvairīties no nevajadzīgiem izdevumiem. Tu vari kontrolēt savus izdevumus ar datora vai mobilo ierīču palīdzību. Tie var būt gan personīgie izdevumi, gan ģimenes izdevumi.

Pirmkārt, vieglākais veids izdevumu sekošanai - parasta klade vai blociņš. Šī grāmatvedības pieeja neprasa  piekļuvi internetam, neprasa nekādas datorzināšanas un ir gandrīz bez maksas, jo vajag nopirkt tikai kladi. Tēriņu aprēķināšana būs manuāla – ar kalkulatora palīdzību, tāpēc izdevumu aprēķināšana vien par mēnesi jau prasīs ieguldīt ilgu laiku. 

Otrkārt, ja negribas pašam rēķināt lielu datu apjomu, tad Excel ir vienkāršs un viegls datora rīks ģimenes tēriņu aprēķināšanai, jo šī programma ir tabulas veida redaktors, ar iespēju pievienot dažādas formulas, lai automātiski apkopotu lielu datu apjomu. Visas atskaites ir iespējams attēlot grafiski, piemēram, ar diagrammas palīdzību. Excel neprasa piekļuvi internetam un ir jau uzinstalēta gandrīz katrā datorā, tāpēc arī neprasa nekādas papildus izmaksas.

Treškārt, ģimenes grāmatvedībai ir iespējams izmantot specializētas vietnes -tiešsaistes rīkus, kas nav instalēti Tavā mājas datorā, bet ir pieejami tiešsaistē, izmantojot servera nodrošinātos pakalpojumus. Tur arī tiks glabāti visi dati, kurus  ievadi, tādēļ šinī gadījumā jau būs nepieciešama piekļuve internetam, bet no otras puses, varēsi izmantot to no jebkura datora, jebkurā vietā pasaulē, kur ir iespējama piekļuve internetam.

Ceturtkārt, mūsdienās ģimenes grāmatvedību ir vienkāršāk vadīt no viedtālruņa, jo šī ierīce vienmēr ir pa rokai. Visus izdevumus varēsi ērti un ātri ievadīt uzreiz  pēc iepirkšanās.

Tomēr, ir situācijas, kad tēriņus nav iespējams paredzēt. Piemēram, steidzami ir nepieciešams nopirkt kaut kādu lielu pirkumu, vai ir nepieciešami līdzekļi priekš ārstēšanās. Glābēji tādas situācijās un palīgi ģimenes budžeta plānošanā ir ātrie kredīti.

Kredītu iespējams saņemt pat 10 minūšu laikā, bet Gudriem.lv iesaka vispirms salīdzināt visus piedāvājumus, lai izvēlētos labākos kredīta nosacījumus.

Reklāmraksti