Ģimenes konditoreja Siguldā

Jebkuros svētkos un pasākumos viena no galvenajām un gaidītākajām sastāvdaļām ir kūka. Tieši tā nereti padara īpašo dienu vēl īpašāku un skaistāku. Tāpēc kūkas izvēle nereti ir ļoti sarežģīts un atbildīgs lēmums, jo svētku tortei ir jābūt izcilai un jāgaršo lielam cilvēku daudzumam. Lai torte iepriecinātu visus svētku dalībniekus, tā ir jāpasūta pie laba un zinoša konditora. “Kūkas gardas” ir Siguldas konditorejas studija, kurā kūku un citu saldumu izvēle neliks vilties nevienam saldummīlim!


Pie mums ir iespējams saņemt daudz dažādu veidu kūkas, cepumus, kūciņas, citus saldumus un tortes uz pasūtījumu.


Ir iespējams pasūtīt gandrīz visu veidu kūkas - Snikerkūkas, cielaviņas, Pavlovas, sarkano velvetu, siera kūkas, vegānu un svaigēdāju kūkas, lauku tortes, musa kūkas, ciparburtu kūkas un daudzas citas. Turklāt tās ir iespējams izrotāt visos iespējamos veidos - ar mastikas figūriņām, uzrakstiem un cipariem, ēdamajiem papīra ziediem un bildēm, svaigi ceptiem makarūniem, bezē cepumiem, ziediem, augļiem un ogām. Dekorācijas patiks jebkura vecuma svinētājiem!


“Kūkas gardas” konditorejas studijas īpašniece Amanda savu darbību sāka no 2013. gada kā mājražotājs, taču ar laiku pieprasījuma palika tik liels, ka bija nepieciešams paplašināties. Šobrīd studijā strādā plaša talantīgu cilvēku komanda, kura ik dienu taisa kūkas un tortes kāzām, korporatīviem pasākumiem, dzimšanas dienām, bērnu ballītēm un citiem svētkiem. Tieši šī iemesla dēļ šobrīd var apgalvot, ka “Kūkas gardas” ir ģimenes konditoreja. Kūkas gardas” ceptās kūkas garšos visa vecuma gaviļniekiem, kā arī to dizains nevienu neatstās vienaldzīgu.


Konditorejas īpašniece Amanda specializējas ne tikai garšīgo desertu gatavošanā, bet arī pasniedz meistarklases un online apmācības, kuru laikā jebkurš interesants var pagatavot savus iecienītos saldumus, uzzināt interesantus kūku cepšanas “knifus” vai arī vienkārši jautri pavadīt laiku draugu kompānijā!


“Kūkas gardas” ir ne tikai konditoreja, kur top vienas no garšīgākajām kūkām Latvijā, bet arī vieta, kur piepildās cilvēku vēlmes par savu sapņu kūku!

Reklāmraksti