Grāmatvedība un tehnoloģijas – laiks pārmaiņām!

Lai turpinātu būs konkurētspējīgi, mūsdienās nākas optimizēt daudzas uzņēmuma daļas. Pēdējā laikā arvien aktuālāka paliek grāmatvedības programmu atjaunināšana vai maiņa, lai tās atbilstu visiem nepieciešamajiem standartiem. Dāņu vietnē Regnskabsprogrammerne.dk varam apskatīt jauno piedāvājumu dažādām izdevīgām grāmatvedības programmām, kuras palīdzēs tikt galā ar ikdienas uzņēmējdarbības slogu ātrāk un ērtāk nekā jebkad agrāk.


Pirmkārt, ir svarīgi, ka jūsu izmantotā programma sadarbojas ar simtiem lietotņu izstrādātāju, ļaujot jums visu grāmatvedības sistēmu savienot ķēdē līdz pat savas tirdzniecības vietas vai apkalpošanas punkta sistēmai. Tas ietaupa laiku un palīdz vieglāk dalīties ar uzņēmuma datiem tā, lai tie būtu pieejami visiem darbiniekiem.


Cilvēka daba ir izveidot rutīnu un pēc tam pieturēties pie tā, ko pārzinām, tāpēc labākais veids, kā uzzināt, kas jums pietrūcis, ir izmēģināt populāru grāmatvedības rīku un pajautāt pārdevēja pārstāvim, kā tas varētu ietaupīt jūsu laiku.


Regnskabsprogrammerne.dk/bogfoeringsprogram minētās programmas jums piedāvā tās lejupielādēt pilnībā bez maksas vai arī tās izmēģināt vienu mēnesi par to nemaksājot ne centa. Šīs programmas savā starpā atšķiras ar piedāvāto funkciju klāstu, tādēļ pašas vienkāršākās bezmaksas programmas var neapmierināt visas liela uzņēmuma vēlmes, tomēr tās būs piemērotas maza izmēra saimnieciskās darbības veicējiem. Lielajiem uzņēmumiem ir pieejami citi rīki, kurus par noteiktu summu mēnesī var izmantot, lai tiktu galā ar visiem grāmatvedības izaicinājumiem ērtā un pārskatāmā veidā.


Ja grāmatvedības programmatūra, kuru pašlaik lietojat, regulāri avarē, tad arī tā var būt brīdinājuma zīme tam, ka ir nepieciešams ko strauji mainīt. Šādiem rīkiem bieži vien vairs netiek veikti atjauninājumi tādēļ nākas ciest ne tikai lietotāju ērtībai, bet arī viņu datu drošībai. Šādos gadījumos jūs nesaņemat jaunākos funkciju atjauninājumus un ar laiku tas ievērojami sarežģīs darbu. Vislielākais neatbalstītās programmatūras risks ir tās neaizsargātība pret uzlaušanu. Vai vēlaties paskaidrot klientiem, ka viņu bankas informācija ir noplūdusi, jo jūs nevēlējāties atvēlēt grāmatvedības programmatūras atjaunināšanai vajadzīgo summu, kura ir visai maza? Saprotams, ka kā uzņēmēji šādu situāciju piedzīvot nevēlamies nekad.


Kā var palīdzēt jauna grāmatvedības programmatūra? Ja jūsu biznesā ir moderna, atjaunināta grāmatvedības sistēma, varat atviegloti uzelpot, zinot, ka jūsu un klienta dati ir labās rokās, kā arī ievadītie uzskaites dati tiek regulāri dublēti, lai tiem vienmēr varētu piekļūt un nodrošinātu to, ka tie nekad nepazudīs tehnisku iemeslu dēļ.


Mūsdienīgai grāmatvedības programmatūrai nedrīkstētu būt ierobežota funkcionalitāte mobilajās ierīcēs. 2019. gadā, izplatoties mobilajām ierīcēm un sadalītām darbinieku komandām, mobilā piekļuve ir obligāta katram biznesa vadītājiem. Ja jums ir jāiebrauc birojā piektdienas vakarā, lai atrisinātu problēmu ar klienta rēķinu, vai tiešām jūsu grāmatvedības programmatūra kalpo jums vai arī strādājat tās labā? Izvēlieties jaunu programmu un vairs nekad neuztraucieties par šādām situācijām!


Pievieno komentāru

Reklāmraksti