Iespējams, trakākie veidi, kā ietaupīt naudu

1. Atrodiet lētāko vietu uz zemes un pārcelieties uz turieni
Viens no svarīgākajiem uzdevumiem, kas jāpaveic, lai ietaupītu naudu, ir samazināt izdevumus. Lai to izdarītu visefektīvāk, jums ir jāpārceļas uz reģionu vai valsti, kur dzīvošanai ir viszemākās izmaksas. Nav svarīgi, patīk jums šī vieta vai nepatīk, dzīvo tur jūsu tuvinieki vai nedzīvo, ir tur jūsu sapņu darba iespējas vai nav – sapakojiet savas mantiņas un pārcelieties uz lētāko vietu dzīvošanai, kāda vien uz zemes ir atrodama, un, ticiet mums, jums vairs nekad nebūs vajadzīgi ātrie kredīti jeb, kā tos sauc Gruzijā, onlain krediti.

2. Nekad nelaidiet pasaulē bērnus

Ja vien jums rūp savas finanses, nekad un ne pie kādiem apstākļiem nedibiniet ģimeni ne ar vienu, ne ar vairākiem bērniem. Nav noslēpums, ka bērnu audzināšana ir vieni vienīgi izdevumi, tādēļ, ja vēlaties ietaupīt savu naudu, aizmirstiet par bērniem. Atcerieties – jo vairāk bērnu, jo sliktāka jūsu finansiālā situācija.

3. Nekad nešķirieties

Liela daļa cilvēku apprecas, lai ietaupītu naudu uz īri un pārtiku, jo divatā taču ir vieglāk tikt galā ar izdevumiem. Šī mērķa vārdā vairums cilvēku ir gatavi pat upurēt savus sapņus un ignorēt otra personību. Ja jūs vēlaties ietaupīt naudu un iegūt labklājību, jums ir jāatrod savs “izredzētais”. Varbūt cietīs jūsu veselība un pašsajūta vai jūs gluži vienkārši neieredzēsit viens otru, bet nekādā gadījumā nešķirieties, ja vien jūs nevēlaties zaudēt 50% no visiem labumiem, ko iespējams gūt kopdzīvē.

4. Nestudējiet augstskolā

Kam gan tas augstskolas diploms ir vajadzīgs? Studijas augstskolā ir pārvērtētas. Viss, ko jums dzīvē vajadzētu zināt, ir atrodams internetā. Vēl viens bonuss – jums nav jāsatiekas ar citiem cilvēkiem, jo jūs varat mācīties mājās.

5. Atslēdziet televīziju un vairs nekad neskatieties televizoru
Atcerieties, ka jūsu dzīves galvenais mērķis ir nauda. Jums vajadzētu optimizēt ikvienu savas dienas stundu, jo ikviena minūte, kas tiek lieki iztērēta, samazina jūsu ienākumu gūšanas iespējas. Nav noslēpums, ka viens no lielākajiem “melnajiem caurumiem”, kurā pazūd mūsu laiks, kas varētu tikt veltīts strādāšanai, ir televizors, tādēļ atbrīvojieties no tā tik ātri, cik vien iespējams. Nekad neapšaubiet šo vispārzināmo veiksmes formulu – strādāt, paēst, strādāt, pagulēt, strādāt, atkārtot.

6. Nekad neēdiet ārpus mājas

Kādēļ gan jums vajadzētu baudīt savu maltīti kopā ar kaut kādiem svešiniekiem? Perfektā pasaulē visi cilvēki gatavotu un ēstu mājās, jo perfektā pasaulē nebūtu iepriekšminētās televīzijas, un laika ēdiena gatavošanai un baudīšanai mājās būtu atliku likām. Tāpat aizmirstiet par līdzi ņemamo kafiju, ko iespējams nopirkt teju uz katra stūra. Šīs kafijas ir jūsu maka lielākais ienaidnieks. Ikvienam, kas uzskata, ka pirkt kafiju, kas maksā desmit reizes vairāk nekā kafija, kuru iespējams pagatavot mājās, ir gudri, būtu jāpārvērtē savas izredzes kļūt par bagātnieku. Varbūt labāk uzreiz mest naudu ugunskurā?

Tāpat nekad nelietojiet kredītkartes, neaizņemieties ātros kredītus jeb swrafi sesxi, nepazaudējiet savu maku, nedodieties ceļojumos, neziedojiet labdarībai, nespēlējiet videospēles un neļaujiet notikt dabas katastrofām! Dzīves jēga slēpjas naudā, un ikviens, kas apgalvo ko citu, ir melis! Skaidrs, ka it viss iepriekšminētais ir nekas vairāk kā joks. Lai vai kā, viss iepriekšminētais tik tiešām spētu ietaupīt mūsu naudu, ja mēs no tā atteiktos, bet atcerieties, ka dzīve ir kaut kas vairāk par finansēm. Dzīves jēga slēpjas nevis naudā, bet gan laimē. Jūs, protams, tik tiešām varat atteikties no visa iepriekšminētā, tomēr, lūdzu, raugiet, lai tas, ko jūs darāt, netiktu darīts bez iemesla un darītu jūs laimīgus. Tiem tūkstošiem jūsu bankas kontā nebūs nekādas nozīmes, ja jūsu dzīve būs nožēlojama.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti