IIZI.LV - tavs sabiedrotais apdrošināšanā

Dzīve ir neparedzama, līdz ar to arī nepatīkamas situācijas var gadīties ik dienas, tāpēc liela nozīme ir apdrošināšanai. Lai Tu varētu justies droši jebkurā situācijā, ir jābūt atbildīgam gan par savu veselību, mājokli, īpašumā esošajiem transportlīdzekļiem vai citu mantu. Apdrošināšanas iespējas dažādiem gadījumiem piedāvā IIZI.LV.

Kāpēc izvēlēties IIZI.LV?

Starp dažādām apdrošināšanas firmām IIZI.LV ir vieni no lielākajiem apdrošinātājiem Latvijā. Turklāt šī apdrošināšana Latvijas iedzīvotāju vidū kļūst arvien pieprasītāka, jo piedāvā inovatīvus un modernus risinājumus apdrošināšanas lauciņā, kā arī sniedz garantētu atlīdzību nelaimes gadījumos. IIZI.LV piedāvā vairākus apdrošināšanas veidus:

    KASKO, OCTA polises;

  *  Īpašumu;

  * Ceļojumu;

  *  Negadījumu.

Apdrošināšanas polises var noformēt internetā. Tas krietni atvieglos Tavu ikdienas soli un ietaupīs laiku.

Uz klientu interesēm vērsta sadarbība

IIZI.LV strādā klientu interesēs, tāpēc izvēloties apdrošināšanas veidu, kompānijas darbinieki vispirms Tevi konsultēs par konkrētā piedāvājuma plusiem un mīnusiem. Tu vari būt drošs, ka IIZI.LV strādā profesionāļi, kuriem apdrošināšanas jautājumu risināšana ir atbildības, godprātības un darba mīlestības apvienojums. Pie IIZI.LV apdrošināšanas polises var saņemt:

  *  Privātpersonas;

   * Uzņēmumu vadītāji.

Lai gan praksē visi apdrošināšanas veidi ir gana pieprasīti, iegādājoties nelaimes gadījumu apdrošināšanu, atbildīgi cilvēki apdrošina ne tikai sevi, bet arī pārējos ģimenes locekļus. Ģimenes apdrošināšana ir viens no veidiem, kā apliecināt to, ka Tev rūp arī savu mīļo veselība un labsajūta. Jo īpaši tas attiecas uz maziem bērniem, kuri vēl aug un attīstās, katru dienu iepazīstot pasauli - dabū punus, skrien, rāpjas un rīkojas visai vaļsirdīgi. Tas viss rada lielu traumu un nelaimes gadījumu risku. Vecāku atbildība ir nodrošināties, lai arī nevēlamu situāciju gadījumā ir iespējams saņemt palīdzību vismaz atlīdzības veidā.

Izbaudi vasaru ar maksimālu drošības sajūtu

Lai pēc pāris mēnešiem būtu ko atcerēties, Tu noteikti šajā vasarā, skolas brīvlaika vai atvaļinājuma laikā, esi iecerējis vēl kādu ceļojumu. Šķērsojot valsts robežas Tevi gaida neiedomājami piedzīvojumi un daudz jauna, ko atklāt. Tas viss ir jāizbauda, taču ceļojuma laikā nevienam negribas nonākt nepatīkamā situācijā veselības vai citu iemeslu dēļ. Taču negadījumi mēdz notikt, tāpēc lai kaut kādā veidā pasargātu sevi no liekām raizēm, pirms doties ceļojumā ir jānokārto apdrošināšana.

Apdrošināšanas pieteikuma anketa meklējama mājaslapā  iizi.lv. Priecājies par dzīvi un jūties droši kopā ar IIZI.LV!

Reklāmraksti