Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Inovācijas gaisa kondicionieru nozarē, A+++ klases gaisa kondicionieri, kas domā zaļi!

Mitsubishi Electric vadošais gaisa kondicionieru zīmols seko tirgū ar priekšzīmīgām inovācijām nozarē, bagātinot sabiedrību ar progresīvām tehnoloģijām labākai rītdienai. Nodrošinot gaisa kondicioniera ērtu vadību caur tehnoloģiju platformām, piesātinātu ar funkcijām un minimālu ietekmi un apkārtējo vidi.


Daudzpusība un veiktspēja

Mitsubishi Electric gaisa kondicionieri ir vieni no klusākajiem tirgū un to darbības funkcijas pielāgotas ziemeļvalstu mainīgajam un bargajam klimatam, tas nozīmē, ka kondicionieriem ir gan dzesēšanas, gan apkures funkcija. Augsta, bet energoefektīva apkures veiktspēja ziemas mēnešos un intensīva dzesēšana vasaras svelmē, nodrošinot arī ātrās dzesēšanas iespēju. Īpaši izceļot COOL MSZ-HR un SOLID MSZ-AP dzesēšanas funkcijas vasarā. Vienlaikus, ar patentētā filtra tehnoloģijām, garantējot svaiga, attīrīta gaisa ieplūdi iekštelpās ziemas salā un tropiskos apstākļos!


Dizaina sērijas kondicionieri

Mitsubishi Electric gaisa kondicionēšanas patentētās tehnoloģijas mijās ar dizaina pasaules augstiem estētiskiem standartiem. Dizaina sērijas HERO MSZ-LN un DIZAINA MSZ-EF kondicionieri padarīs uzturēšanos telpā patīkamāku un tas sekos kā elegants, moderns dizaina elements.


I-see sensors

Pamana detaļas un nodrošina, lai visas virsmas, kuras atrodas telpā, tiek atdzesētas. Funkcija sniedz iespēju izvēlēties, lai gaiss plūst Jūsu virzienā vai pretējā. Kad telpā neviena nav, sensors iestata temperatūru par diviem grādiem augstāku, kas ilgtermiņā nodrošina Jums enerģijas ietaupījumu.


Ērta vadība ar tehnoloģiju platformām

Gaisa kondicionieri no Mitsubishi Electric ir daudzpusīgi, apveltīti ar jaunāko nozares tendenču funkcijām. Izmantojot viedtālruni, planšetdatoru un datoru atrodoties mājās vai ārpus tās ,lai nodrošinātu detalizētu un vieglu vadību pār mūsu iekārtām. Sniedzot iespēju pārraudzīt un uzstādīt nedēļas taimeri temperatūras iestatīšanai.


Domā zaļi

Tehnoloģijām attīstoties mainās komforta izpratne sabiedrībā, kas prasa pēc racionāla dabas resursa lietošanas, lai attīstība tomēr būtu daļa no klimata pārmaiņu problēmas risinājuma. Jaunie kondicionieri no Mitsubishi Electric darbojās ar jauno R32 - Videi draudzīgu dzesētāju. Jaunais aukstuma aģents R32 atstāj mazāku ietekmi uz apkārtējo vidi!


                                 Izvēlies savējo gaisa kondicionieri no MITSUBISHI ELECTRIC www.ecoinnovation.lv

                   vai sazinies ar mūsu speciālistu, kas piedāvās tieši tev atbilstošu risinājumu kaspars@ecoinnovation.lv

Reklāmraksti