Īstermiņa aizdevums – izdevīgs un ātrs!

Ātrie īstermiņa aizdevumi ir vienkārši un ērti internetā noformējami naudas kredīti, kuri pieejami gandrīz ikvienam – tie pieejami bez ķīlas un galvojuma. Lai pieteiktos aizdevumam, nav vajadzīga arī kādu citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošana. Aizdevumam pieteikties vari jebkurā sev ērtā laikā un vietā. Būtiski, ka to patiešām vari darīt jebkurā diennakts laikā, tomēr aizdevuma pieteikums tiks izskatīts aizdevēja darba laika ietvaros. Te jāpiebilst, ka tas arī ir ļoti pieejams – lielākie aizdevēji strādā ne vien no agra rīta, līdz vēlam vakaram, bet arī brīvdienās un svētku dienās. Tas, protams, ir izdevīgi, jo papildus izdevumi nereti rodas tieši brīvdienu un svētku laikā.

Jāsaka, nebanku aizdevēju piedāvājums ir ļoti plašs. Ja vēl pirms dažiem gadiem aizdevumus izsniedza vien pāris kredītdevēju, tad tagad šis tirgus ir izaudzis un – joprojām turpina to darīt. Tas viss pateicoties lielajam pieprasījumam – nav noslēpums, ka internetā noformējamos aizdevumus novērtē arvien vairāk cilvēku visā Latvijā. Protams, šis plašais piedāvājumu klāsts aizdevuma ņēmējiem ir tikai un vienīgi izvēlēties - vairs nav jāsamierinās ar viena kredītdevēja piedāvājumu, pastāv iespēja izvēlēties sev izdevīgāko. Protams, to apzinās arī aizdevēji, klientiem piedāvājot arvien jaunus un efektīvus risinājumus, izdevīgākus nosacījumus un plašākas iespējas. Kā vienu no vislabākajiem piemēriem, kas noteikti spēlē milzīgu lomu kredītdevēja izvēlē, var minēt iespēju pirmo kredītu saņemt bez procentu maksas. Šādu bezprocentu kredītu katrā ziņā ir jāizmanto, jo – kāpēc pārmaksāt, ja ir iespēja to nedarīt?

Būtiski, ka īstermiņa aizdevums piemērots būs situācijās, kad naudas līdzekļi nepieciešami steidzami, bet līdz algas dienai vēl jāgaida. 

Īstermiņa aizdevums –
• Ir ērti un vienkārši noformējams. Viss, kas nepieciešams, ir pieeja internetam, mobilais telefons un konts kādā no Latvijā strādājošām bankām;
• Tiek piešķirts neilgā laika posmā – apmēram 15 minūtēs. Īpaši izdevīgi tas ir, ja nauda nepieciešama steidzami;
• Ir ar salīdzinoši nelielu maksimālo atmaksas termiņu. Parasti tās ir 30 dienas, tomēr tas ir pietiekami, lai sagaidītu nākamo algas dienu un veiktu kredīta atmaksu

Lai pieteiktos aizdevumam, vispirms nepieciešams reģistrēties aizdevēja mājas lapā, kā arī jāveic reģistrācijas maksa EUR 0,01 apmērā. Tas nepieciešams drošības nolūkos. Pēc lietotāja profila izveides, iespējams pieteikties kredītam. 

Reklāmraksti