Izdevīgi ātrie kredīti – pakalpojums atbildīgiem aizņēmējiem 2

Jo vairāk piedāvājumu, jo vieglāk atrast savām vajadzībām atbilstošo – šī tirgus patiesība darbojas arī finanšu nozarē. Ja dzīvē rodas nepieciešamība pēc papildu naudas, bet algas diena vēl ir tālu, ir iespējams pieteikties kredītam. Lai to izdarītu, vairs nav jāiet uz banku un jāiesniedz izziņas no darbavietas. Izdevīgi ātrie kredīti ir pieejami internetā bez galvojuma un ķīlas.

Kas notiek pēc tam, kad cilvēks piesakās kredītam?

Neatkarīgi no tā, kādas kredītkompānijas pakalpojumus Tu izmanto, kredīta pieteikums tiek nosūtīts aizdevējam, kas izlemj, vai kredīts var tikt piešķirts. Lai to noteiktu, parasti pārbauda kredītu reģistru, kas satur informāciju par parādniekiem. Ja Tev ir laba kredītvēsture un iepriekšējās parādsaistības (ja tādas ir bijušas) esi sedzis, aizdevējs parasti pieņem pozitīvu lēmumu, nosūta apstiprinošu īsziņu un drīz pēc tam pārskaita aizdevuma summu. Ja vēl neesi atmaksājis iepriekšējos kredītus, nākamais parasti netiek piešķirts. Tādējādi laba kredītvēsture ir galvenā aizdevēju prasība. Lai to izpildītu, ir nepieciešams:

 *  pieteikties kredītam tad, ja esi pārliecināts, ka spēsi to atmaksāt;

 *   aizņemties tikai pamatotās situācijās;

 *  samērot kredīta summu ar saviem ienākumiem;

 *   informēt aizdevēju par izmaiņām ienākumos, lai varētu laikus izmainīt aizdevuma atmaksas termiņus.

Izdevīgs aizdevums no uzticama kreditora

Viens no populārākajiem ātro aizdevumu sniedzējiem Latvijā ir Vivus.lv. Ar šīs kredītkompānijas palīdzību var aizņemties gan pavisam nelielu summu, gan saņemt apjomīgāku aizdevumu lielākām vajadzībām. Izdevīgi ātrie aizdevumi no Vivus.lv ir:

  *  50 – 1500 eiro lieli;

  *  ar atmaksas termiņu no 1 līdz 24 mēnešiem;

  *  ar iespēju pagarināt termiņu;

  *  Saņemt aizdevuma apdrošināšanu bez papildu maksas, ja aizņemies uz 4 un vairāk mēnešiem.

Pieteikšanās Vivus.lv aizdevumam notiek uzņēmuma mājaslapā vivus.lv. Tev nepieciešams reģistrēties un nosūtīt pieteikumu, izmantojot mājaslapā pieejamo aizdevuma kalkulatoru. Vēl pirms pieteikšanās redzēsi mēneša maksājuma summu un varēsi iepazīties ar detalizētu informāciju par aizdevumu. Neaizmirsti rūpīgi izlasīt visus līguma noteikumus!

Vivus.lv ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs. Tas garantē drošu sadarbību, turklāt Vivus.lv mājaslapā Tu vari iepazīties ar LAFPA klientu hartu un uzzināt, kādi noteikumi regulē aizdevuma piešķiršanu.

Aizņemies atbildīgi un saglabā kredītvēsturi tīru, jo tas ietekmēs Tavas turpmākas attiecības ar kredītiestādēm. Ja esi visu kārtīgi apsvēris un esi pārliecināts, ka ātrais kredīts palīdzēs atrisināt finansiālās grūtības, ienāc vivus.lv. Nosūti aizdevuma pieteikumu un saņem naudu pēc 10 minūtēm!

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Jānis

Vai tad http://vivus.lv ir vēl jāreklamējas internetā ? Vai tad par tv nav gana?

pirms 4 gadiem, 2017.03.14 21:45

CredFlare

Patiesībā jau Vivus no šādas publikācijas neko negūst un pastāv liela varbūtība, ka šī raksta rašanās iemesls ir vēlme uzlabot savas pozīcijas meklētājos. Ja pavēro, kas notiek praktiski visu ziņu portālu apmaksāto rakstu sadaļās, ir skaidri redzams, ka visi, kas saistīti ar šo nišu, cenšas ielikt samērā lētu rakstu ar saiti uz savu resursu, tādā veidā piebarojot savu vērtību meklētāju sistēmu acīs.

pirms 4 gadiem, 2017.03.24 07:56

Reklāmraksti