JAUNS PAKALPOJUMS - MUGURAS SĀPJU VIENAS PIETURAS AĢENTŪRA

Ņemot vērā klientu interesi un pieprasījumu, “Klīnika DiaMed” piedāvā jaunu pakalpojumu muguras sāpju mazināšanai.  Muguras sāpju vienas pieturas aģentūra  ir iespēja efektīvi un ātri mazināt muguras sāpes vienas dienas laikā, turpinot nepieciešamo ārstēšanu pēc individuāli sastādīta plāna.

Kam tas varētu būt noderīgi

Vienas pieturas aģentūra būtu ieteicama aktīviem cilvēkiem darbspējīgā vecumā, kurus piemeklējušas muguras sāpes. Cilvēkiem, kuri vēlas gan ātri panākt sāpju mazināšanos, gan ieplānot efektīvu un ilgtspējīgu ārstēšanu turpmāk, samazinot muguras sāpju paasinājumu intensitāti, biežumu un ar tām saistīto iespējamo ikdienas darba nespēju.

Kā tas notiek
Muguras sāpju gadījumā klīnikā (tās darba laikā) var ierasties bez iepriekšēja ieraksta, nekavējoties nonākot Dienas stacionārā, kur saņem ārsta konsultāciju. Diagnozes precizēšanai, saskaņā ar ārsta norādījumiem klients saņem nepieciešamo diagnostisko izmeklējumu. Tiek piedāvāta tūlītēja ārstēšana sāpju mazināšanai, kā arī ārstēšanas plāns turpmākajam laikam.

20160509-1706-kam.jpg
Kuri būs tie, kuri palīdzēs Tavas muguras veselībai
Muguras veselībai palīdzēs multidisciplināra ārstu un speciālistu komanda – ārsti (neirologs, neiroķirugs, fizioterapeits), radiograferis un medicīnas māsa.

20160509-1706-mugura.jpg
Ārstēšana
Pie mums visjaunākās tehnoloģijās “iet roku rokā” ar ideoloģiju ārstēt cilvēku nevis diagnozi. Klīnikas speciālisti atradīs veidu kā mazināt muguras sāpes neatkarīgi no sāpju intensitātes un ilguma, nodrošinot pilnu nepieciešamo pakalpojumu spektru vienuviet vienas dienas laikā.

20160509-1707-arstesana.jpg
Ārstēšanas plāns, operācija, jūtos lieliski!

20160509-1707-septinas-dienas.jpg
Muguras sāpju vienas pieturas aģentūra pieejama:

“Klīnika DiaMed”

Brīvības gatvē 214, Rīgā (ieeja no Brīvības gatves, blakus 6. tramvaja pieturai "VEF")

Klientu servisa kontakti: 27873073; 29210586; 67471788

E-pasts: info@diamed.lv

www.diamed.lv

 

Pievieno komentāru

Reklāmraksti