Kā atrast pareizo dāvanu vīrietim?

Vai atšķiras dāvanas, kas paredzētas vīriešiem un sievietēm? Protams! Taču kā zināt, kuram vīrietim ko būtu pareizi un atbilstoši dāvināt? Pastāv taču risks pasniegt ko nepiemēroti vai pat negribot aizvainot šo cilvēku. Tādēļ ir būtiski noskaidrot, kādu velti kurā gadījumā izvēlēties.

Protams, atbilde uz jautājumu, kāda ir labākā dāvana vīrietim, nav vienkārša un viennozīmīga, jo, pat neskatoties uz Latvijas dzimumu samēru, vīrieši tomēr ir gandrīz puse no sabiedrības. Tāpēc šoreiz, runāsim nedaudz konkrētāk, samazinot šo grupu, un izdalīsim jautājumu par dāvanu meklēšanu tieši otrajām pusītēm, nevis tēvam, bērnības draugam vai kolēģim.

Kāda tad īsti varētu būtu labākā dāvana vīrietim, ar kuru esat kopā īsāku vai garāku laika posmu? Vispirms jau nevajadzētu piemirst par tādu it kā pašsaprotamu lietu, kā apsveikuma kartiņa. Novērots, ka pēdējā laikā cilvēki pret šo “atribūtiku” izturas pavirši – vai nu kartiņas nav vispār, vai arī tajā tiek formāli ierakstīts kāds interneta plašumos atrasts dzejolis. Taču apsveikuma kartiņa ir iespēja pateikt ko personīgu un svarīgu. Tādu, kam ikdienā neatrodam laiku.

Viens no variantiem ir skaistumkopšanas procedūras, kas paredzētas tieši vīriešiem. Jā liela daļa Latvijas vīriešu pret tām izturas visai noraidoši, taču, ja salona apmeklējums būtu jūsu iniciatīva, viņam būtu vieglāk izšķirties par šādus soli – tad viņš varētu (vispirms jau pats sev) teikt, ka es jau nebūtu par tādiem niekiem naudu tērējis, bet ja reiz par to māžošanos ir samaksāts, jāiet vien būs. Ļoti iespējams, ka jau pēc procedūras izbaudīšanas vīrieša domas mainīsies, un nākošajā reizē viņš uz to dosies pats pēc savas izvēles.

Lieliska dāvana vīrietim, kas dažādotu ikdienu un sniegtu pozitīvas emocijas, ir biļete uz kādu pasākumu, kas viņam varētu šķist interesants. Sporta spēle, rokmūzikas koncerts, teātra izrāde vai varbūt opera? Ja esat pazīstami gana ilgi, viņa gaume jums noteikti ir labi zināma, tāpēc izdarīt pareizo izvēli un veiksmīgi atrast dāvanu vīrietim nevajadzētu būt pārāk grūti. Otrs jautājums – cik biļetes pirkt. Ja ģimenei jau sen nav bijis kopīgu pasākumu, iespējams, ka to var apmeklēt kopā ar bērniem (protams, ja tādi vispār ir). Taču tas, saprotams, jāapsver ļoti rūpīgi. Ja bērni garlaikosies, niķosies vai nespēs uzvesties atbilstoši videi un pasākumā pieņemtajai kārtībai, patīkami pavadīta vakara vietā var sanākt rāšanās, dusmošanās un sarkšana pārējo apmeklētāju priekšā. Droši vien, ja bērni ir gana lieli, kopīgā hokeja mačā nekādas nepatikšanas neradīsies, bet jau minētajā operā vai teātrī – ej nu sazini vai plānotā dāvana vīrietim būs izdevusies. Tādā gadījumā iespējams, ka ir vērts pasākumu apmeklēt divatā. Taču arī šajā gadījumā jāpadomā, vai tas, ko izvēlēsities, patiks jums abiem. Iespējams, ka jūs justos lieliski latīņamerikāņu deju vakarā, bet vai tā ir labākā dāvana vīrietim, kam dejošana nepatīk principā, soļi vienmēr jūk un attieksme pret dejotājiem ir kā minimums nicinoša? No otras puses, ir svarīgi, lai pasākums ietu pie sirds arī jums, jo jūsu garlaikošanās, ko varbūt varēs noslēpt sākumā, ātrāk vai vēlāk kļūs manāma, un bojās kopējo svinīgo (vai jautro un bezbēdīgo) noskaņu. Ja tiešām ir tā, ka jums nav nekādu kopīgu interešu (kas gan ir maz ticams – ja reiz esat kopā, tad kaut kas taču jūs vieno), varbūt ir vērts savu otro pusīti aizsūtīt atpūtā vienatnē, piemēram, dāvāt iespēju pavadīt nesteidzīgu, relaksējošu nedēļas nogali pie ezera makšķerējot vai kārtīgi izpērties lauku pirtī kopā ar viņa tuvākajiem draugiem. Nav šaubu, ka vīrietis to novērtētu, ja vien viņam vispār interesē šādas nodarbes. Turklāt, kā zināms, neliela atšķirtība un malks brīvības ik pa laikam ir nepieciešams ikvienam.

Dažkārt burvīga dāvana var būt pavisam nemateriāla. Piemēram, jūs varat iejusties zelta zivtiņas jomā un apsolīt izpildīt trīs vēlēšanās. Vai noteikt kādus ierobežojumus – tas jau ir atkarīgs no tā cik tuvi esat. Šāda dāvana drīzāk būs piemērota otrajai pusītei. Savukārt tēvs, iespējams, priecāsies par kopīgu kultūras pasākuma apmeklējumu vai citādā veidā tikai vienīgi viņam veltītu vakaru. It īpaši, ja ikdienā satikties sanāk reti.

Protams, nozīme ir arī apdāvināšanas iemeslam, jo dāvana vīrietim dzimšanas dienā noteikti atšķirsies no Ziemassvētku dāvanas, neliels apsveikums sakarā ar paaugstināšanu amatā būs savādāks, kā dāvana vīrietim 50 gadu jubilejā un dāvana studentam būs citāda, kā senioram pensijas gados.

Reklāmraksti