Kā atrast savu sapņu dušas kabīni?

Dušas kabīnes iegādāšanās reizēm var sagādāt problēmas. Kāda veida dušu izvēlēties tad, ja ir maza vannasistaba? Kā novietot duškabīni? Kāda ir optimāla cena dušai un kā lai zina, vai tā ir kvalitatīva? Piedāvājums ir plašs un tajā ir viegli apjukt. Bet patiesībā izvēle nav sarežģīta, ir tikai jādomā reālistiski un jāapzinās, kas iederēsies un ko vēlaties tieši jūsu vannasistabā – lielu, mazu, stūra vai pusapaļu dušu.


Pat ja vannasistabā ir maz vietas, dušas kabīne ir nepieciešamība. Gadījumos, kad vannasistaba ir pavisam neliela, rodas apjukums – kur, kā un vai vispār varēs novietot duškabīni? Protams, ka varēs, jo ļoti labi šāda veida vannasistabā iederēsies dušas kabīne 80x80. Tā ir neliela, bet ļoti labs risinājums. Lielāka duškabīne ir ērtāka, taču tad ir nepieciešama lielāka telpa, kur to uzstādīt.

Kā novietot duškabīni? Pirms iegādājaties duškabīni, jāpārliecinās par telpas izmēriem un to, kā citas santehnikas preces vannasistabā jau ir izvietotas. Noteikti atradīsiet risinājumu tieši savai vannasistabai, jo pieejamas stūra dušas kabīnes, duskabines, kuras iespējams novietot stūrī un tās ir pusapaļas. Lielākās vannasistabās ļoti labi izskatīsies kvadrāta dušas, taču ja vēlaties ieekonomēt telpu, tad jāizvēlās stūra dusas kabines.


Dušas cena. Kvalitatīvu duškabīni iespējams iegādāties par 200-300€. Šāda veida duškabīne ir venkārša, iederēsies gan mazākās, gan lielākās vannasistabās. Taču ja vēlaties kādas ekstras, piemēram, masāžas sprauslas, LED apgaismojumu, plauktus vai radio, tad iespējams iegādāties arī masāžas duskabines. Masāžas kabīnes maksā pat līdz 3000€, bet šāda duša pavisam vienkāršu un ikdienā veicamu darbību – mazgāšanos, padarīs daudz patīkamāku. Santehnika1.lv piedāvā dažādu veidu kabīnes, ienāc sadaļā dušas kabīnes un nopērc sev piemērotāko.


Dušas durvis, kvalitāte un materiāli. Ja nevarat izvēlēties, kāda materiāla dušu pirkt, jāapzinās kāds ir budžets. Lētākas būs plastikāta dušas, bet tas ir grūti kopjams – uz plastikāta nogulsnējas netīrumi. Ja jūsu budžets jums ļauj iegādāties rūdīta stikla duškabīni, tad tā ir lieliska izvēle. Stikla dusas kabines durvis ir vidēji 6mm biezas, bet var iegātāties arī biezākas. Jo biezāks stikls, jo stabilāka dušas konstrukcija! Tad, kad izvēlaties rūdīta stikla dušu, jādomā arī par to, vai vēlaties matētu vai caurspīdīgu stiklu. Izvēlēties ir pavisam vienkārši – matēta stikla duškabīne nebūs jākopj tik bieži, jo nogulsnes nav īpaši redzamas, atšķirībā no caurspīdīga stikla.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti