Kā ietaupīt naudu, iegādājoties drēbes?

Mode mainās ik dienu un, protams, ar vien grūtāk ir izsekot tai līdzi. Lielākie modes entuziasti katras sezonas sākumā dodas uz lielākajiem un modernākajiem iepirkšanās centriem, lai pirmie tiktu pie jaunākajām apģērbu kolekcijām.

Drēbju iegāde var būt stresa pilna, it īpaši ģimenēm ar bērniem. Bērni aug tik ātri, ka vairākas sezonas ar vienu un to pašu apģērbu izstaigāt nav iespējams. Tas, savukārt, ikdienas budžetā spēj iegriezt pamatīgu robu. Taču kā izvairīties no pārāk lielas līdzekļu tērēšanas apģērbam, reizē arī sevi un savus mīļos palutinot ar kādu papildinājumu garderobei?

Sezonas izpārdošanas

Katras sezonas izskaņā, teju ikvienā veikala skatlogā ir pamanāmi spoži ziņojumi un reklāmas par tik ilgi gaidīto sezonas izpārdošanu. Tās laikā svarīgi ir izveidot sarakstu ar lietām, kuras nudien ir nepieciešamas, lai lielajā izpārdošanu drudzī varētu sevi kontrolēt un nesanāktu iztērēt vairāk līdzekļus nekā esat plānojuši. Tā ir lieliska iespēja iegādāties apģērbu par lētākām cenām, kurš var kalpot, un bieži vien būt modē arī nākamajā sezonā. Ja uztraucaties par to, ka vecie sezonas apģērbi jau nākamgad būs zaudējuši savu popularitāti– katram apģērbam un stilam ir atrodami klasiskie piegriezumi, kas modi nekad nepametīs! Turklāt, kā jau tas ir ticis pierādīts vairākumu gadu garumā, ģērbšanās modei ir tendence atkārtoties.

Iepirkšanās lietoto apģērbu veikalos

Mūsdienas, ikviens ir apmeklējis lietotu apģērbu veikalu pirms tematiskas ballītes, lai atrastu visslābāko tērpu par vismazākajām izmaksām. Lietoto apģērbu veikali ir arī lieliska vieta, kur atrast vislabākos vintage gabalus. Mūsdienu modes pasaulē, viss jaunais ir sen aizmirsts vecais! Atrastās vintage lietas lietoto apģērbu veikalos ne tikai papildinās Tavu garderobi, bet arī pavisam noteikti pilnāku atstās arī Tavu maku. Kā arī šādos veikalos, ja labi meklē, ir iespējams atrast daudz pilnīgi jaunus apģērba gabalus bērniem. Taču stundām ilga staigāšana pa lietoto apģērbu veikaliem ne katram var sagādāt prieku, tādēļ ir vērts izvērtēt arī citus variantus.

Iepērcies internetā

Šis ir lielisks variants ne tikai cilvēkiem, kuri grib ietaupīt, bet arī tiem, kuriem stundām ilgā staigāšana pa veikaliem sagādā vairāk galvassāpes nekā prieku. Tāpat kā veikalos arī internetveikalos ir atrodamas izpārdošanas preces. Iepērkoties internetveikalā ir svarīgi izpētīt mājaslapas izmēru tabulu, lai noskaidrotu, kurš izmērs jums būtu vispiemērotākais. Lielākā daļa internetveikalu bezmaksas piegādi piedāvā tikai tad, kad ir sasniegta konkrētā summa ar pirkumiem, to ir nozīmīgi paturēt prātā, jo par naudu, ko iztērēsiet piegādei ir iespējams iegādāties vēl ko sev nepieciešamu vai tīkamu. Iepērkoties ārzemju internetveikalos, it īpaši amerikāņu, ir jāatceras, ka par sūtījumu iespējams būs jāmaksā muitas nodoklis. Šādas situācijas, kad tēriņi nav bijuši ieplānoti jūsu budžetā var gadīties ik vienam, labs palīgs šādās situācijās var būt ātrais aizdevums, kurš tieši kā reiz ir radīts ātriem, neparedzētiem tēriņiem.

Paraugu izpārdošanas

Ļoti bieži, it īpaši augstas klases dizaineru veikalos, tiek izpārdoti apģērbu gabali, ar kuriem ir bijuši apģērbti manekeni skatlogos. Ja vēlies ietērpties dizaineru veidotās drēbēs un ietaupīt, šīs variants būs tieši Tev. Bet jāatceras, ka šādās izpārdošanās, apģērbs ilgi bez pircēja nepaliks – ja negribi nokavēt, turi acis vaļā!

Vai ir vērts aizņemties drēbju iegādei?

Ģimenēm ar bērniem, drēbju iegāde var prasīt lielu daļu no ikmēneša budžeta, palīgs šādās situācijās var būt aizdevums, kurš īslaicīgas finansiālas problēmas var radīt vieglāk pārciešamas. Tomēr, vienmēr ir svarīgi ir izvērtēt savas iespējas aizdevumu atmaksāt.

Galu galā, drēbju cenas ir tik tiešām dažādas. Katram cilvēkam ir nepieciešams atrast savu individuālo stilu. Kad atradīsit, kas piestāv un patīk tieši jums, varēsiet arī ietaupīt. Mode izmaksā daudz, bet stila izjūtu katrs cilvēks var attīstīt individuāli.

Rakstu sagatavoju Aizdevums365.lv

Reklāmraksti