Kā izvēlēties aizdevēju?

Aizdevēju izvēle bieži vien var kļūtu par daudz grūtāku uzdevumu, nekā sākumā šķitis. Neatkarīgi no izvēlētā aizdevuma veida, kredītu piedāvājumu klāsts ir visai plašs, un katrā no piedāvājumiem tiek solītas zemākās procentu likmes un izdevīgākie aizdevuma nosacījumi.

Lai izdarītu pareizo izvēli un saņemtu izdevīgāko aizdevuma piedāvājumu, svarīgi zināt pāris vienkāršus paņēmienus, kas palīdz gan ietaupīt naudu, gan saņemt kvalitatīvu pakalpojumu.

Kā izvēlēties aizdevēju?

Lai apskatītu visu aizdevēju piedāvājumus un spētu tos salīdzināt, izmantojiet aizdevēju salīdzināšanas, tabulu, kas pieejama tepat internetā. Aizdevēju salīdzināšanas tabulā, vienkopus apskatāma informācija par populārāko un drošāko Latvijas aizdevēju piedāvājumiem un to procentu likmēm, kā arī piedāvātajām aizdevumu summām un to atmaksas termiņiem.

Kad esat atradis aizdevējus, kuri piedāvā Jums vēlamo aizdevuma summu, atmaksas termiņu, kā arī pieņemamas un salīdzinoši zemākas procentu likmes, pārbaudiet vai kāds no izvēlētajiem aizdevējiem nepiedāvā iespēju samazināt cenu vai uzlabot izdevuma nosacījumus ar kādas akcijas vai atlaides palīdzību. Tā kā konkurence izdevēju starpā ir liela, dažāda veida atlaides un akcijas tiek rīkotas visai bieži.

Izvēloties aizdevēju (http://www.dabbler.lv) noteikti ņemiet vērā tā reputāciju un darbības legālās puses, jo arī Latvijā atrodami vairāki apšaubāmi aizdevēji, kas nav oficiāli reģistrējusies kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai un kurus neuzrauga patērētāju tiesības aizsargājošās iestādes.

Aizdevēji, kas ir saņēmuši Latvijas izsniegtu licenci, tiek kontrolēti no vairākām uzraugošajā iestādēm un ir droši. Aizņemies atbildīgi!

Reklāmraksti