Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kā izvēlēties labas saulesbrilles

Saulesbriļļu iegādei nevajadzētu būt sarežģītai, jo veikalos piedāvājums ir plašs gan modeļu dizaina, gan cenu ziņā, ļaujot atrast katram tieši to, kas viņam nepieciešams. Tomēr tik plašā klāstā reizēm var apjukt, īsti nesaprotot, kas tad vajadzīgs, kādiem faktoriem vajadzētu pievērst uzmanību, iegādājoties saulesbrilles. Lai kaut nedaudz šo uzdevumu atvieglotu, optikas preču tīkla “Vision Express” briļļu eksperti ir sagatavojuši dažus ieteikumus.


* Pārliecinies, ka saulesbrillēm ir UV aizsardzība

Pats svarīgākais kritērijs, kas jāņem vērā un kam jāpievērš uzmanība, izvēloties saulesbrilles, ir UV staru aizsardzība. Saulesbrilles bez šīs aizsardzības nav īstas saulesbrilles un nepilda savu funkciju, tās neaizsargā acis un acu zonu, drīzāk tās var radīt vēl lielāku kaitējumu. Lai nebūtu šaubu par to, ka saulesbrillēm ir atbilstoša UV aizsardzība, ieteicams tās pirkt uzticamā optikas salonā, nevis lielveikalā par dažiem eiro.


* Ja brauc ar auto, dod priekšroku polarizētām saulesbrillēm

Ja ikdienā daudz laika pavadāt pie auto stūres, tad neaizstājamas būs polarizētas saulesbrilles, kas noņem no virsmām atstaro gaismu, novēršot apžilbšanu. Tās arī uzlabo redzamību un kontrastu. Visi šie faktori ir būtiski ne tikai autovadītājiem, bet jebkuram cilvēkam, kurš vēlas, lai attēls caur saulesbrillēm būtu košāks, lai netraucētu apkārtējās vides radītais atspīdums. Tāpat šādas saulebrilles iesaka izmantot tiem, kuri nodarbojas ar dažādiem sporta veidiem uz ūdens un kalnos.


* Pieskaņo saulesbrilles savam dzīvesveidam

Izvēloties saulesbrilles, būtiskākais kritērijs ir savas individuālās vajadzības, dzīvesstils un praktiskās vajadzības. Svarīgi, lai saulesbrilles ir ērtas, nosedz vajadzīgo redzes laukumu, nekas netraucē, tās piemērotas ikdienas aktivitātes līmenim. Ja dzīvesvieds ir īpaši aktīvs un arī ar paaugstinātu traumu risku, tad labāk izvēlēties izturīgāka materiāla saulesbrilles un sportiskāku modeli.


Izvēlies saulesbrilles arī tad, ja nepieciešama redzes korekcija

No saulesbrillēm nav jāatsakās arī tad, ja jums ir ikdienā nepieciešama redzes korekcija, ja nēsājat lēcas vai optiskās brilles, jo mūsdienu iespējas ļauj iegūt aizsardzību no saules arī šādos gadījumos. Var pasūtīt saulesbrilles ar optiskajām lēcām, kas pielāgotas tieši jūsu redzes īpatnībām. Pirms tam vajadzētu konsultēties ar savu acu ārstu, kurš arī ieteiks piemērotāko risinājumu. Kā arī iespējams izvēlēties optiskās brilles, kas pašas pielāgojas  gaismas un UV staru intensitātei, veidojot lēcai gaišāku vai tumšāku tonējumu.


Vairāk uzziniet: https://www.visionexpress.lv/produkti/saulesbrilles.


* Modes tendences izvērtē kritiski

Protams, ka arī saulesbriļļu jomā ir mode, kas mainās diezgan bieži. Lai gan nav nekas slikts tai sekot, tomēr jaunās tendences jāizvērtē kritiski, jo svarīgāk par modi ir saulesbriļļu saderība tieši ar jūsu sejas formu, ērta lietošana un iespēja tās izmantot ne tikai vienā īpašā gadījumā. Labas saulesbrilles maksā pietiekami daudz, ne katram ir iespēja veidot plašu saulesbriļļu kolekciju. Tāpēc labākā investīcija ir klasiska dizaina saulesbrilles, kas jums tiešām piestāv, kas uzticami kalpos vairākus gadus.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti