Kā ledusskapis ietaupa mūsu naudu?

Pandēmijas laikā koronavīrusa infekcijas izplatīšanās un ar to saistīto ierobežojumu dēļ cilvēki biežāk atsakās no restorānu gatavotiem ēdieniem un pakāpeniski pāriet uz maltīšu gatavošanu savā virtuvē. Tas ir gan veselīgāk, gan jautrāk, gan arī garšīgāk! Bet, lai izmēģinātu sevi kā šefpavāru savā virtuvē, jāzina dažās vienkāršas, bet tanī pašā laikā svarīgas lietās.

Piemēram, kāda sadzīves tehnika virtuvē ir vissvarīgākā? Protams, ledusskapis. Visi to izmanto, un visi zina, ka ledusskapis ir paredzēts pārtikas uzglabāšanai. Bet vai kādreiz domājāt, ka kvalitatīvs ledusskapis ļauj ietaupīt uz pārtikas rēķina un vienlaicīgi baudīt bagātīgas un veselīgas maltītes? Piemēram, mūsdienu ledusskapji ir aprīkoti ar mitru svaiguma zonu, pateicoties kurai dārzeņi un augļi saglabā savu garšu, vitamīnus un izskatu ilgāk nekā parastajā ledusskapī. Mitrā svaiguma zonā temperatūra ir aptuveni 0°C, un mitruma līmenis ir aptuveni 90%. Šādos apstākļos dārzeņi, augļi un garšaugi tiek uzglabāti labāk un ilgāk.

Ir arī sausā svaiguma zona, kas paredzēta jūras veltēm, gaļai un gaļas produktiem, zivīm un sieriem. Šeit temperatūra tiek uzturēta aptuveni 0 vai -2°C, un mitruma līmenis līdz 50%. Salīdzinājumam: parastais ledusskapis nodrošina temperatūru dzesēšanas nodalījumā ap 3-5°C. Pārbaudiet, vai jūsu ledusskapis nodrošina pareizu mikroklimatu pārtikas uzglabāšanai. Ja nē, tad jūs vienkārši tērējat savu naudu, jo pārtika sabojājas ātrāk, tā ir jāizmet ārā un jāpērk svaiga.

Jāatceras, ka nepareiza pārtikas uzglabāšana ledusskapī var kaitēt jūsu veselībai. Pareiza pārtikas uzglabāšana ir tieši saistīta ar garšīgu un veselīgu ēdienu pagatavošanu, un katrs profesionāls šefpavārs to apstiprinās. Bet, ja jūs tagad veicat šefpavāra funkcijas, tad esat atbildīgs arī par pareizu pārtikas uzglabāšanu. Un šajā jautājumā jums palīdzēs pareizi izvēlēts ledusskapis.

Bet izvēlēties sev ērtu un kvalitatīvu ledusskapi, kuru jūs izmantosiet katru dienu, jums palīdzēs interneta veikals rdveikals.lv, kur preces var atlasīt pēc vēlamiem parametriem un funkcijām, kā arī pārskatāmi tās salīdzināt. Un atceraties, ka ledusskapis ir ne tikai virtuves centrālais elements, bet arī jūsu mājas sirds!

Reklāmraksti