Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kā patēriņa kredīts palīdzēs realizēt Jaungada apņemšanās plānus?

Tuvojoties gadu mijai, nereti tiek pārdomāts viss gada laikā notikušais, izvērtēts paveiktais un līdz galam neīstenotais. Pēc jaungada, liela daļa cilvēku ķeras pie savas dzīves izmainīšanas, un mēdz teikt, ka jauns gads ir jāiesāk ar ko pilnīgi citu, lai izmainītu dzīvesveidu, ikdienas ritmu vai paradumu sarakstu. Kādas ir šīs apņemšanās un kuros gadījumos patēriņa kredīts Jūsu ieceres var palīdzēt realizēt? Lasiet rakstu un uzziniet!

Jaungads ir īstais laiks, kad ieviest pārmaiņas dzīvē, un nav nozīmes, cik laikietilpīgas vai finansiāli grūtas ir šīs pārmaiņas, jo katra no tām ir svarīga un jo palīdz sasniegt galveno mērķi – būt apmierinātākam ar savu dzīvi un dzīvot to patīkamāk. Kādas ir galvenās pārmaiņas un mērķi, ko cilvēki mēdz izvirzīt, mainoties gada skaitlim?

TOP Jaungada apņemšanās

Protams, visiem zināmas tādas apņemšanās kā „veselīgāk ēst”, „atmest smēķēšanu” vai „piekopt aktīvu dzīvesveidu”, taču šie ir tādi mērķi, kas neprasa finansiālus ieguldījumus un to piepildīšana ir atkarīga no Jūsu paša gribasspēka. Tomēr ļoti izplatīti ir tādi apņemšanās scenāriji kā:

 • sava biznesa uzsākšana;

 • lielu pirkumu iegāde;

 • mājokļa labiekārtošana.

Šo mērķu realizēšana prasa vai nu savu finanšu ieguldīšanu, vai arī, piemēram, patēriņa kredītu saņemšanu, ja ar esošajiem līdzekļiem nepietiek.

Kas ir patēriņa kredīts?

Patēriņa kredīts ir viens no īstermiņa aizdevumu veidiem, ko izsniedz gadījumos, kad nauda nepieciešama kāda noteikta mērķa sasniegšanai. Lielākoties tie ir gadījumi, kad klients vēlas:

 • doties atpūtas braucienā;

 • iegādāties sadzīves tehniku;

 • apmaksāt iepriekš neplānotus izdevumus (piemēram, ārsta vizītes);

 • veikt mājokļa remontu;

 • ieguldīt uzņēmuma dibināšanā u.c.

Tieši tādēļ patēriņa kredīts ir ērtākais veids uz Jaungadā izvirzīto mērķu sasniegšanu. Kādas ir patēriņa kredīta priekšrocības?

20171214-1450-kredits7.lv%20-%20SEO%20-%
 Foto: Pixabay.com / Geralt

Patēriņa kredītu priekšrocības

Lai gan biežāk nebanku kreditētāji piedāvā ātros aizdevumus, pie dažiem no tiem ir iespējams saņemt arī patēriņa kredītus. Pie nebanku kreditētāja to veikt ir salīdzinoši:

 1. ērtāk. Nepieciešams reģistrēties, norādīt prasītos datus un aizņēmuma summu un gaidīt atbildi no aizdevēja;

 2. ātrāk. Tā kā daži nebanku aizdevēji patēriņa kredīta pieteikumu piedāvā aizpildīt elektroniski, tas samazina laiku, kas nepieciešams, lai aizdevumu saņemtu;

 3. vienkāršāk. Pieteikumā būs jānorāda vien personas dati un ienākumus apliecinoši dokumenti. Salīdzinot ar citiem aizdevumu veidiem, patēriņa kredītu, tāpat kā ātros kredītus, lielākoties iespējams saņemt, neko neieķīlājot.

Jāatceras, ka arī patēriņa kredīta atmaksa, kā jau dažādiem citiem aizņēmumu veidiem, ir strikti noteikta. Piemēram, patēriņa kredīts lielākoties ir jāatdod laika posmā no 3 līdz 24 vai pat 60 mēnešiem.

Kam aizdevējs pievērsīs uzmanību?

Der atcerēties, ka ikviens patēriņa kredītu saņemt nevarēs. Jebkurš aizdevējs pievērsīs uzmanību vairākiem būtiskiem noteikumiem, un tie ir klienta:

 • kredītvēsture, kas nozīmē, ka patēriņa kredītu iespējams iegūt cilvēkiem ar salīdzinoši labu kredītvēsturi (citu aizņēmumu atmaksas laikā nav kavēti maksājumi);

 • maksātspēja, kas nosaka, ka kredīta aizdevējam ir tiesības pieprasīt dokumentus, kas apliecina klienta ienākumu daudzumu mēnesī;

 • atbilstība prasībām, kas nozīmē, ka kredītdevējs izskatīs, vai klients ir, piemēram, atbilstoša vecuma un pilsonības, lai saņemtu aizdevumu.

Neaizmirstiet izlasīt visus līguma noteikumus, lai atmaksas laikā nenāktos saskarties ar nevēlamiem pārpratumiem!

Ceļš uz mērķa sasniegšanu

Kad esat nospraudis nākamā gada mērķus, izsvēris, cik lieli līdzekļi to realizēšanai būs nepieciešami, ir jādomā, kā nepamest apņemšanos pusceļā. Tam ir vairāki ieteikumi.

20171214-1454-kredits7.lv%20-%20SEO%20-%

Foto: Pixabay.com / Wokandapix

Maksājiet sev

Katru reizi, kad nākas pārkāpt izvirzīto mērķi vai apzinātu darbību rezultātā attālināties no tā sasniegšanas, ieteicams par to sevi sodīt naudas izteiksmē, piemēram, izveidotā krājkasē ievietot 1 eiro. Tas darbosies kā laba motivācija;.

Sasniedziet mērķi tiktāl, lai negribētu atkāpties

Piemēram, ja izvēlaties piepildīt tās apņemšanās, kas prasa lielākus naudas līdzekļu ieguldījumus, aizņēmuma veikšana jau būs puse no mērķa sasniegšanas, un nepieciešamība pēc tā atmaksāšanas būs motivācija iesākto nepamest.

Izveidojiet plānu

Plānā definējiet vairākus punktus, kas Jūs vedinātu uz mērķa vai apņemšanās sasniegšanu. Šie punkti ir:

 • mērķis. Ļoti svarīgs pamata princips, ko nepieciešams precīzi definēt. Papildus uzrakstiet to vietā, kur bieži lūkojaties, lai nespētu ignorēt;

 • pamatojums. Atbilde uz „kāpēc man to vajag?” ir svarīga, lai noskaidrotu, vai šis ir īstais brīdis apņemšanās izvirzīšanai;

 • stratēģija. Mēdz teikt, ka mērķis bez plāna – tā ir tikai vēlme. Lai pēc iespējas veiksmīgāk sasniegtu vēlamo, nepieciešams aprakstīt mērķa sasniegšanu, virzoties soli pa solim;

 • atbalsta persona. Plānā norādiet, kuru informēsiet par apņemšanās īstenošanu. Tas veicinās Jūsu vēlmi mērķi sasniegt, jo arī otra persona būs ieinteresēta Jūs ieceres realizēšanā.

Gadu mija ir īstais laiks, kad veikt gan mazas, gan lielas un nozīmīgas pārmaiņas dzīvē. Aizdevējs Kredits7 novēl Jums skaistu pirmssvētku laiku un neizsīkstošu motivāciju ceļā uz mērķu un ieceru sasniegšanu!

Reklāmraksti