Kā saņemt kredītu preču vai pakalpojumi iegādei?

Apstākļos, kad nepieciešama konkrēta naudas summa kādas lietas iegādei, ne vienmēr cilvēkiem ir pieejami brīvi finanšu līdzekļi, lai varētu iegādāties šīs lietas. Viens no variantiem šādā situācijā ir kredīts preču vai pakalpojumu iegādei. Pateicoties šim kredītam, cilvēkam nav nepieciešams krāt naudu, lai vēlāk iegādātos nepieciešamo lietu vai pakalpojumu.

Kāpēc izvēlēties?

Viena no kredīta priekšrocībām ir tāda, ka klientam pašam ir iespēja izvēlēties vēlamo summu un atmaksas termiņu. Kredītu iespējams saņemt ne tikai InCREDIT GROUP kreditēšanas centros, bet arī jebkurā tirdzniecības vietā, tādā veidā ir iespējams ietaupīt laiku un noformēt aizdevumu daudz ātrāk. InCREDIT GROUP piedāvā saviem klientiem mazākas procentu likmes, kas attiecīgi ļauj ietaupīt uz ikmēneša maksājumiem. Savukārt, ja, piemēram, aizņemies kredītu uz 3 mēnešiem, bet atmaksā to jau pēc 2 mēnešiem, procentu maksājums tiks aprēķināts tikai par diviem mēnešiem nevis trīs. InCREDIT GROUP rūpējas gan par esošajiem, gan arī jaunajiem klientiem, piedāvājot dažādas atlaides un īpašos piedāvājumus, piemēram, patēriņa kredīts bez pirmās iemaksas vai bez pārmaksas. Tādā veidā klientam pašam ir iespēja izvēlēties, kurš no piedāvājumiem viņam šķiet pievilcīgākais, un noformēt to. InCREDIT GROUP piedāvā noformēt aizdevumu, saņemot naudas summu no 70 EUR līdz pat 5000 EUR. Kredīta atmaksas termiņš ir līdz 48 mēnešiem. Mājaslapā ikvienam ir iespēja izmantot kalkulatoru, kurā, ievadot vēlamo naudas summu un termiņu, ir iespējams uzzināt visu informāciju gan par ikmēneša maksājumiem, gan citām svarīgām niansēm.

Kā noformēt kredītu?

Noformēt kredītu ikvienam ir iespējams vairākos veidos. Viens no variantiem ir kredīta noformēšana pie jebkura no InCREDIT GROUP sadarbības partnera. Vēl viens no variantiem ir iegādāties preci vai pakalpojumu sadarbības partnera interneta veikalā. Mājaslapā nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu, un tas tiks izskatīts. Pēc pieteikuma saņemšanas ar klientu sazināsies interneta veikala darbinieks un informēs par to, vai patēriņa kredīts tiek piešķirts vai tomēr atteikts. Ja kredīts tiks izsniegts, brīdī, kad saņemsi iegādāto preci, būs nepieciešams parakstīt arī kredīta līgumu. Protams, pieteikties kredītam ikvienam ir iespējams arī tuvākajā InCREDIT GROUP kreditēšanas centrā. Lai varētu noformēt līgumu, būs nepieciešama pase vai ID. Ne vienmēr kredīti tiek piešķirti, tāpēc rūpīgi apsver, vai atbilsti visiem kreditētāja minētajiem nosacījumiem. Viens no populārākajiem kredīta atteikuma iemesliem ir tas, ka klientam ir nenokārtotas parādsaistības. Tādā gadījumā kredīts netiks izsniegts, jo aizdevējam nav uzticība konkrētajam cilvēkam, ka viņš spēs atmaksāt aizdevumu laikā. InCREDIT GROUP kredīta piešķiršanas kritēriji ir sekojoši: kredītu var saņemt tikai Latvijas Republikas iedzīvotāji ar regulāriem ikmēneša ienākumiem vecumā no 21 līdz 70 gadiem. Ja atbilsti šiem kritērijiem, tad kredīts tiks piešķirts un varēsi iegādāties nepieciešamās lietas.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti