Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kā Visātrāk Apgūt Vācu Valodu?!

Par vispopulārāko dzimto valodu Eiropas Savienībā tiek atzīta vācu valoda. Tajā runā aptuveni 95 miljoni pasaules iedzīvotāju. Pasaules valodu topā vācu valoda ierindojas vienpadsmitajā vietā, tas ir ļoti augsts rādītājs, jo pasaulē ir aptuveni 7000 dažādas valodas. Aptuveni 400 valodu pratēju skaits ir lielāks par vienu miljonu, taču aptuveni 55% no visām valodām runātāju skaits ir daudz mazāks par 10 tūkstošiem.


Tā ir oficiālā valsts valoda ne tikai Vācijā, bet arī Lihtenšteinā, Austrijā un Šveicē. Vai zināji, ka angļu valoda ir līdzīga vācu valodai? Divi zaķi ar vienu ķērienu! Daudz vārdi abās valodās ir vienādi vai ļoti līdzīgi.


Mācīšanās veidi


Vai zināji, ka ir četri dažādi mācīšanās veidi? Katram cilvēkam ir savs mācīšanās veids, tas ir veids, kā cilvēks visefektīvāk apgūst un atcerās kādu konkrētu mācīšanās vielu. Iespējams, tie, kuri negūst panākumus mācoties, vienkārši nezin savu mācīšanās veidu un mācās nepareizi.


Ir atzīti četri mācīšanās veidi, tie ir saistīti ar maņu orgāniem - vizuālais, audiālais, kinestētiskais un komunikatīvais. Cilvēki, kuru mācīšanās veids ir audiālais, vislabāk atcerās dzirdot. Vizuālais vislabāk atcerās to, ko ir redzējis, komunikatīvajam tipam svarīgas ir sarunas, taču kinētiskais tips mācās caur kustību. Vai tu zini pie kura tipa piederi Tu?


Lai mācīšanās būtu efektīva ir nepieciešams regulāri uzdot jautājumus skolotājam, ja kaut kas nav saprotams. Bieži vien skolēni neuzdot jautājumus, jo baidās, ka tie būs muļķīgi, taču tikai noskaidrojot mēs varam iemācīties un kļūt gudrāki.


Ļoti svarīgi mācību procesā ir veikt pierakstus. Cilvēka atmiņa nav bezizmēra un tas ir tikai normāli, ka ar laiku dažādas ikdienā neizmantotas lietas piemirstas, taču ja ir veikti pieraksti, tad vienmēr ir kur paskatīties un atsvaidzināt zināšanas.


20190705-1138-vacu-valodas-macibas-rekla

Online vācu valodas privātstundas


Ja esi vizuālais, audiālais vai komunikatīvais tips, tad savas mācīšanās prasmes vari izmēģināt apgūstot vācu valodas privātsundas online.


Online valodu skolu WebTeacher piedāvā vācu valodas privātstundas internetā. Tās ir individuālas nodarbības, kuras notiek izmantojot skype. Katram klientam tiek veidota idividuāla pieeja, lai efektīvi un ātri tiktu apgūta izvēlētā valoda.


90 % studentu, uzskata, ka mācīšanās online ir tik pat vai pat efektīvāka, nekā mācīšanās klātienē. Tai ir trīs lieli plusi - ir iespēja mācīties sev vēlamajā vietā, laikā un par zemākām cenām. Mūsdienās, kad visi ir tik ļoti aizņemti, šī ir vienreizēja iespēja apgūt vācu valodas privātstundas , atrodoties mājās, kafejnīcā vai jebkurā citā vietā, kur ir pieejams internets.


Nāc uz izmēģini savas valodas prasmes jau tagad! Pirmā nodarbība ir BEZMAKSAS!

Reklāmraksti