Kas ir Precesdarbam.lv?

Precesdarbam.lv ir tiešsaistes iepirkšanās portāls visai ģimenei, kurā var iegādāties kvalitatīvas preces mājai, dārzam, darbam un izklaidei. Iepirkšanās Precesdarbam.lv interneta veikalā aizstās stundām ilgo un nogurdinošo veikalu apmeklējumu, jo viss nepieciešamais ir atrodams vienuviet. Iepērkoties Precesdarbam.lv, Jūs iegūsiet šādas priekšrocības:

* pieeju plašam preču klāstam;

* izvēlētās preces rūpīgi un bez steigas varēsiet apskatīt savā datorā;

* pirkumu varēsiet veikt vien ar pāris peles klikšķiem.

Precesdarbam.lv komanda strādā, lai klienti būtu apmierināti ar izdarīto izvēli, un lai iepirkšanās process nesagādātu sarežģījumus.

Iepirkšanās Precesdarbam.lv

Izvēlētās preces no Precesdarbam.lv tiešsaistes kataloga ir iespējams pasūtīt trīs dažādos veidos:

1. telefoniski – pasūtījums veicams, zvanot uz kādu no interneta veikala klientu atbalsta tālruņiem;

2. ātrais pasūtījums
– zem katras preces tiešsaistes katalogā ir pievienota speciāla “Ātrā pasūtījuma” forma, kas pieprasījumu ļauj veikt mazāk kā minūtes laikā, norādot vien savu kontaktinformāciju;

3. pirkumu grozs – izvēlētās preces no tiešsaistes kataloga jāpievieno savam pirkumu grozam un pirkums jānoformē elektroniski.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā Jūs varat sazināties ar Precesdarbam.lv interneta veikala zinošajiem darbiniekiem, kuri palīdzēs izvēlēties atbilstošākās preces Jūsu vajadzībām.

Kur un kā saņemt iegādātās preces?

Pasūtītās preces Jūs varat saņemt Precesdarbam.lv birojā Rīgā, Spilves ielā 22, 1.stāvā, darba dienās no plkst. 8.30 līdz plkst. 18.00. Preču saņemšana birojā ir bez maksas.

Otrs variants ir saņemt pasūtījumu ar Precesdarbam.lv kurjeru vai kurjerdienestu. Preču piegāde tiek veikta 1 līdz 5 darba dienu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža. Ilgums, kādā prece Jums tiks piegādāta, atkarīgs no piegādes adreses un preces pieejamības.

Preču piegāde tiek veikta visā Latvijā un preces tiek nogādātas tieši uz Jūsu norādīto adresi. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no preces izmēriem, svara, skaita un piegādes atrašanās vietas.

Varat izvēlēties vienu no norēķinu veidiem

Par iegādātajām precēm ir iespējams norēķināties:

* skaidrā naudā – gan saņemot preces birojā, gan ar piegādi;

* ar kredītkarti
– šis pakalpojums ir pieejams tikai Precesdarbam.lv birojā;

* ar internetbankas vai bankas pārskaitījumu – pēc pasūtījuma apstiprināšanas operators Jums nosūta rēķinu uz pasūtījumā norādīto e-pasta adresi apmaksai. Veicot apmaksu, Jums ir jānorāda rēķina numurs;

* līzings - tiek piedāvātas arī līzinga iespējas pirkumiem. Ar līzinga nosacījumiem var iepazīties Precesdarbam.lv mājaslapā.

Patīkamu iepirkšanos Precesdarbam.lv interneta veikalā!

Reklāmraksti