Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Katram nepieciešams arī savs dermatologs

Bieži dzirdam, ka katram cilvēkam vajadzīgs savs ģimenes ārsts, zobārsts, sievietēm ginekologs, vīriešiem urologs. Gribētos šo sarakstu papildināt un teikt, ka katram ir vajadzīgs arī savs dermatologs, kuram uzticēties ādas veselības jautājumos. 


Āda ir mūsu lielākais orgāns, un tieši šis ir laikmets, kad āda ir pakļauta visaktīvākajai ietekmei gan no ārpuses, gan iekšpuses. Tā ir vides un pārtikas ietekme, dažādas ķīmiskās vielas, kosmētika, UV stari, arī dzīvesveida radīti faktori. Ādas problēmas šobrīd ir patiešām izplatītas visās vecuma grupās – no zīdaiņiem līdz senioriem. Kā arī saslimšanu loks, kas var skart ādu, ir tiešām plašs, tāpēc bez speciālistu palīdzības diagnostikā un ārstēšanā neiztikt.


Dermatologa darba lauks

Dermatologs ir ārsts, kurš palīdzēs piemeklēt optimālākos risinājumus katra pacienta ādas problēmām, arī sniegs noderīgus padomus par ādas kopšanu atbilstoši tās tipam. Protams, dermatologs, veiks profilaktiskas pārbaudes, kas ir ļoti būtiskas onkoloģisko saslimšanu agrīnā diagnostikā. Tomēr dermatologa kompetence neaprobežojas tikai ar ādas slimību diagnostiku un ārstēšanu, viņa pārziņā ir arī matu un nagu saslimšanas, kas reizēm var būt patiešām komplicētas, jo pacienti tās neatpazīst un novēloti vēršas pēc palīdzības.


Pie dermatologa var vērsties ar sūdzībām par:

 • dažādiem ādas veidojumiem;

 • akūtām un hroniskām ādas saslimšanām (nieze, izsitumi, zvīņošanās utt.);

 • ādas un nagu sēnīšslimībām;

 • ādas parazitārām slimībām;

 • ādas psoriāzi;

 • traucējošām un aizdomīgām dzimumzīmēm; 

 • sejas ādas slimībām u.c.


Ikvienam aktuāls izmeklējums, ko var veikt pie dermatologa, ir dzimumzīmju un aizdomīgu veidojumu pārbaude. To ik pa laikam nepieciešams veikt ikvienam, lai pārliecinātos, vai veidojums nav nelabdabīgs.


Kāpēc meklēt savu dermatologu

Ir būtiski atrast savu dermatologu, kuram uzticaties, kurš ilgtermiņā kļūs par jūsu ādas veselības speciālistu. Apmeklējot savu ārstu, varat iegūt daudz priekšrocību:

 • jutīsieties psiholoģiski un fiziski komfortablāk, jo ārsts jau būs pazīstams;

 • dermatologs jau pārzinās jūsu slimības vēsturi;

 • būs daudz vieglāk ārstēt hroniskas ādas saslimšanas;

 • būs vieglāk plānot profilaktiskās apskates;

 • būs pieejams speciālists, ar kuru sazināties arī akūtās situācijās.


Savs dermatologs īpaši būtisks ir tiem, kuri sadzīvo ar kādu hronisku ādas saslimšanu, kurai mēdz būt saasinājumi, kā arī nepieciešams atrasties ārsta uzraudzībā. Katru reizi meklēt kurā pilsētā un poliklīnikā ir pieejams dermatologs, var būt nogurdinoši. Tas var radīt nevajadzīgu stresu, jo katru reizi jātiekas ar citu ārstu, kuram jāstāsta visa sava slimības vēsture. Savs dermatologs būtu laba izvēle arī tad, ja ādas problēmas ir bērnam, jo mazajiem pacientiem psiholoģiskais komforts ārsta klātbūtnē ir ļoti nozīmīgs.


Atrodi savu dermatologu klīnikā “Era Esthetic”

Lāzerdermatoloģijas klīnikā “Era Esthetic” strādā pieredzējuši dermatologi, kuri praktizē jaunākās ārstniecības metodēm un līdzekļus. Klīnikā pieejamas arī modernākās iekārtas gan diagnostikai, gan ārstēšanai. Klīnikā iespējams ne tikai saņemt dermatologa konsultāciju un ārstēšanu, bet arī ar lāzeru noņemt dažādus ādas veidojumus, dzimumzīmes, kā arī veikt ādas atjaunošanas procedūras.


Piesakies dermatologa konsultācijai klīnikā “Era Esthetic”:

https://eraesthetic.lv/pakalpojumi/dermatologa-konsultacijas-riga.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti