Kāzu dāvanas - “Stalves” pakalpojumu dāvanu kartes

Viens no skaistākajiem mirkļiem divu cilvēku dzīves ceļā ir kāzas. Tas ir svinīgs brīdis, kurā šie cilvēki viens otram pauž apliecinājumu par mūžīgu mīlestību un savstarpēju uzticību. Neizbēgama ir kāzu dāvanas izvēle, un tas ir atbildīgs lēmums. Laba dāvana kāzās jauno pāri iedvesmos vēl ilgi arī pēc priecīgā notikuma un ļaus atcerēties gan svētkus, gan pieminēt dāvinātāju ar labiem vārdiem.

Ideja, kā kāzu viesiem iepriecināt jauno pāri, ir dāvināt interesantas un oriģinālas dāvanas kāzās, piemēram, dāvanu karti. Aktuāls ir jautājums, kāpēc izvēlēties dāvanu karti ir labāk nekā dāvanu? Atbilde ir vienkārša – mūsu izvēle bieži vien nesakrīt ar dāvanu saņēmēja gaumi, tādēļ dāvināt ko konkrētu ir riskanti. Cilvēkiem ir dažādas vēlmes. Piemēram, vienam labāk patiks zīda gultas veļa gaiši zilā krāsā, otru vairāk piesaistīs oranža satīna gultas veļa. Iespējams, ka jaunajam pārim jau ir gultas veļa, un viņi drīzāk vēlētos skaistu gultas pārklāju vai baldahīnu, varbūt viņiem guļamistaba jau ir iekārtota un nepieciešami aizkari vai dekoratīvie spilveni viesistabai. Variantu ir daudz un dažādi. “Aizkarudizains.lv” piedāvātās dāvanu kartes plašās iespējas ļauj jaunajam pārim izvēlēties tieši to, kas viņiem ir nepieciešamākais – vai tas būtu gaumīgs interjera vai aizkaru dizains vai skaisti aizkari, kā arī aizkariem pieskaņots gultas pārklājs un krēslu pārvalki. Varbūt jaunajam pārim daudz kas no minētā jau ir un viņi vēlētos mēbelēm radīt jaunu izskatu, tās pārvelkot ar citu audumu. Jebkuram no interjera priekšmetiem – aizkariem, baldahīniem, dekoratīvajiem spilveniem, gultas pārklājiem utt. – “Stalve” piedāvā ļoti plašu audumu, krāsu un materiālu izvēli, tādēļ iespējams izgatavot katrai gaumei atbilstošāko.

Dāvanu kartes aizkaru vai baldahīnu izgatavošanai ir romantiskas dāvanas, kuras vienlaikus ir arī oriģinālas dāvanas kāzās. Tas tādēļ, ka baldahīns tiek uzskatīts par vienu no romantiskākajiem interjera aksesuāriem. Guļamistabā baldahīns rada noslēpumainu, romantisku gaisotni, kurā ir patīkami atrasties un gulēt. Tāpat arī aizkari ir tāds interjera aksesuārs, ar kuru var piešķirt telpai noteiktu atmosfēru, sākot ar vienkāršību vai rotaļīgumu un beidzot ar izsmalcinātu eleganci vai karalisku graciozitāti, telpā ieviešot klasiskā stila elegantās līnijas. Interjera dizaina maiņa, izmantojot tajā, piemēram, dekoratīvos spilvenus vai krēslu pārvalkus, var mainīt visu telpas iekārtojumu, ienest tajā svaigumu un patīkamas pārmaiņas, kuras telpā radīs vēl lielāku harmoniju un raisīs labu gaisotni jaunu ideju radīšanai.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti