“Kebbe IT” būs jūsu labākais palīgs biznesa veicināšanai!

Ja reiz esat nonācis šeit, tad noteikti zināt, ka mūsu uzņēmums ir radīts ar mērķi palīdzēt jums izveidot, uzturēt mājaslapas, kā arī atjaunot informāciju, ko tās satur. Tas ir ne vien izdevīgi, bet arī ļoti droši, lai jūsu klienti vienmēr būtu apmierināti.

Vispirms vēlamies jums teikt, ka, sadarbojoties ar mūsu speciālistiem, nav jāraizējas, jo pēc paveiktā darba, izraugoties gatavu šablonu mājaslapas izveidei, noteikti būsiet atšķirīgs un unikāls uz pārējo fona, jo katra sīkākā nianse tiek viegli un ērti pielāgota klienta mājaslapas konceptam un vēlamajam rezultātam. Šablona dizains ir ļoti populārs un iecienīts dizaina veids, kuru izvēlas arī lielāki uzņēmumi, zinot, ka pēc to vēlmēm tiks pielāgoti gan teksta fonti un krāsas, gan paši teksti, gan arī ļoti svarīga daļa – attēli un informācijas izvietojums, lai Jūsu klientiem viss būtu ātri atrodams un viegli saprotams. Svarīgi apzināties, ka, plānojot šādu dizainu sadarbībā ar Kebbe IT, netiks palaista garām neviena jums būtiska detaļa, tiks izpētīta arī mērķauditorija un teksts, kas tiks publicēts, lai zinātu, kādus attēlus, ikonas un citus sīkumus iekļaut, lai sasniegtu maksimāli labu rezultātu.

Kad ir uzklausītas visas vēlmes, gatavais šablons tiek pamazām salikts kopā, un drīz vien klients var to apskatīt, uzklausot mūsu darbinieku skaidrojumus par paveikto. Garantējam, ka rezultātā vienmēr ir kaut kas nebijis un tieši pielāgots katram gadījumam atsevišķi. Tikai ņemiet vērā, ka, izvēloties šablona tipa dizainu, nepieciešams laikus pārbaudīt tā ātrdarbību, kas nozīmē - jānoskaidro, vai šāda veida mājaslapa tiks ielādēta pietiekami ātri, turklāt visās interneta pārlūkprogrammās un ierīcēs, lai klientiem nekad nebūtu liegta pieeja jūsu uzņēmuma informācijai. Ja reiz runājam par to, ko vajadzētu iegaumēt, tad jāmin arī tas, ka ir vērtīgi, ja šablona dizainā ir iebūvēts arī Visual Composer, kas palīdz ievērojami ātrāk un ērtāk izveidot mājaslapas dizainu, rediģēt to un darīt daudzas citas lietas vienkāršāk!

Ja jums rodas kādas problēmas un nesaprotat, kā rīkoties tālāk, noteikti jāpārlasa atsauksmes un informācija internetā, vēršoties pie tehniskā atbalsta grupas, kas palīdzēs visu noskaidrot tik ātri, cik vien iespējams, lai jau pēc neilga laika jūsu mājaslapa turpinātu funkcionēt bez liekas aizķeršanās. Priecāsimies sadarboties ar jums kaut tūlīt, lai sniegtu pašu labāko!


Pievieno komentāru

Reklāmraksti