Ko ievērot, lai internetā iegādātie sieviešu apģērbi derētu kā uzlieti?

Iepirkšanās internetā ir vienkārša un prasa maz laika. Tomēr, iegādājoties lietas tiešsaistē, allaž jāpievērš papildu uzmanība, vai nolūkotās drēbes ir atbilstošas Tavam izmēram. Tas ir īpaši svarīgi, ja iepirkumu sarakstā ietilpst jauni vai lietoti sieviešu apģērbi, kas iegādājami „no rokas”. Turpini lasīt un uzzini, ko ievērot, lai vienmēr iepirktos gudri!


4 padomi gudrākiem pirkumiem Neatkarīgi no tā, vai Tavos meklējumos ietilpst elegants ziemas mētelis vai moderna vasaras kleita, iepirkšanās internetā būs veiksmīgāka, ja ievērosi šos četrus padomus:

1. Noskaidro savu izmēru Cilvēka ķermenis mēdz mainīties un arī apģērbu ražotāju izmēru standarti atšķiras. Lai iepirktos gudri, laiku pa laikam ir vērtīgi no jauna noņemt mērus.

Izmēri savu gurnu, vidukļa un krūšu apkārtmēru un pieraksti to, piemēram, viedtālrunī, lai vajadzības gadījumā varētu salīdzināt ar nolūkotā zīmola norādītajiem parametriem.


2. Iepazīsti savu stilu Vai Tev tuvas ir stingras līnijas, klasiski silueti un monohroma krāsu gamma? Sievišķīgi romantisks koptēls, maigi silueti un pasteļtoņi? Kārtās vilkts apģērbs, bohēmiski nevērīgs šiks? Stilīgs un spilgts apģērbs, ko uz ielas nav iespējams nepamanīt?

Izprotot savu personisko gaumi, drēbju iegādāšanās internetā kļūs daudz vienkāršāka – Tu ātrāk pamanīsi, kuri sieviešu apģērbi iederas Tavā garderobē.

Domājot par sava stila attīstīšanu, izveido Pinterest kolāžu ar Tev tīkamiem apģērbu fasoniem un krāsām, un pārlūko to brīžos, kad esi jaunu tērpu meklējumos!


3. Iegādājies kvalitatīvas lietas Pirms nospiest podziņu „pirkt” noteikti pievērs uzmanību nolūkotā apģērba gabala:

  • dizainam – vai tas ir pārdomāts? Ja kārotā lieta ir nedaudz neparasta, vai tā būs gana ērta un piemērota Tavam dzīves stilam, lai Tev patiešām gribētos to valkāt?

  • piegriezums – ja iegādājies lietotu apģērbu, vai fotogrāfijā redzams, kā apģērbs gabals „krīt” uz tā līdzšinējās īpašnieces auguma? Varbūt ir pieejams apģērba tuvplāns, kurā redzams, kā nošūtas apģērba vīles (arī tas ir viens no kvalitātes rādītājiem)?;

  • audumam – vai pārdevējs ir precīzi norādījis materiālus, no kā ražoti piedāvātie sieviešu apģērbi? Dažādiem audumiem piemīt dažādas priekšrocības – sintētiskie materiāli nereti ir izturīgāki pret burzīšanos, taču dabīgajiem materiāliem, piemēram, kokvilnai vai linam piemīt daudz labākas gaisa caurlaidības īpašības.


4. Iepērcies tikai uzticamās vietnēs Gan jauni, gan lietoti sieviešu apģērbi, kas iegādāti apšaubāmas reputācijas vietnēs var sagādāt nepatīkamus pārsteigumus. Saņemtās drēbes var atšķirties no attēlos redzamajām, turklāt tās var būt nekvalitatīvas un neatbilstošas solītajam izmēram.

Vienmēr pievērs uzmanību, vai Tevis izvēlētā vietne ir uzticama. Piemēram, iepērkoties lietotu un jaunu pērļu tiešsaistes tirgošanās platformā Andelemandele, Tu vari būt droša, ka portāla administrācija ir pārbaudījusi publicēto sludinājumu saturu un sniegs Tev atbalstu arī potenciālu problēmu gadījumos.


Kam pievērst uzmanību, aplūkojot apģērbu sludinājumus Andelemandele?

20181109-1303-sieviesu-apgerbi-reklamr1.

Foto: Shutterstock.com

Andelemandele pūra lādē Tu atradīsi neskaitāmas oriģinālas, labi saglabātas pērles – gan elegantus apģērbus un stilīgus aksesuārus, gan skaistas lietas mājoklim. Taču, pētot platformā publicētos sludinājumus, var rasties jautājums – kā zināt, vai pieejamie sieviešu apģērbi atbilst Tavam izmēram?

Apģērbu ražotāju izmēru standarti atšķiras (atkarībā no zīmola izcelsmes vietas un tā mērķauditorijas, pie viena zīmola Tev, iespējams, atbilst S, pie otra – M izmērs). Iegādājoties jaunu vai lietotu apģērbu ar Andelemandele starpniecību, Tu vari noskaidrot izmēra atbilstību divos veidos:


  1. iepazīstoties ar norādītā zīmola apģērbu tabulu. Ja esi nolūkojusi, piemēram, lietotu krekliņu no MANGO vai Lindex un neesi pārliecināta par tā izmēru, atsaucei vari izmantot paša zīmola interneta vietnē publicēto apģērba tabulu. Tiesa, šī metode ne vienmēr noderēs mazpazīstamu zīmolu vai vienā eksemplārā darinātām pērlēm;

  2. pajautā pērles pārdevējam, vai apģērbs atbilst norādītajam izmēram? Kādu izmēru valkā līdzšinējā tērpa īpašniece? Varbūt vari to izmantot par atskaites punktu, lai noskaidrotu, vai apģērbs derēs arī Tev?


Iepērkoties tiešsaistē, ir svarīgi iegūt iespējami vairāk informācijas par pirkumu. Tādēļ Andelemandele iesaka, iegādājoties preci, pārdevējam pajautāt arī par kārotās pērles:


  • stāvokli – cik reizes valkāti ir pārdošanā izliktie sieviešu apģērbi, vai apavi? Vai nolūkotajiem zābaciņiem nebūs nepieciešamas jaunas pazoles? Vai noskatītajai žaketei nav atiruši diegi un biksēm izsēdēti ceļgali?

  • auduma kvalitāti – iespējams, pērle ir ražota no mākslīgās kažokādas, taču tikai pats pārdevējs spēs raksturot tās tekstūru – spalvas ir mīkstas vai cietas? Nolūkoto džinsu audums ir elastīgs vai stingrs? Noskatītais baltais T-krekls ir caurspīdīgs, vai nē?

  • piegādi – kādā veidā iegādātie sieviešu apģērbi nonāks Tavās rokās? Ja pirkuma summa ir neliela, taču attālums liels, izdevīgs variants būs, piemēram, Omniva pakalpojumi. Taču, ja Tu un pārdevējs dzīvojat vienā pilsētā, vai arī pirkums ir apjomīgāks (piemēram, dizainera somiņa vai kašmira džemperis), varbūt ir vērts satikties aci pret aci?


Vai Tavas garderobes papildināšanai šosezon nepieciešami kvalitatīvi sieviešu apģērbi? Iepērcies gudri – ienāc Andelemandele.lv tiešsaistes tirgošanās platformā un ļaujies brīnišķīgo pērļu vilinājumam!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti