Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ko var pateikt par auto stāvokli pēc tā izskata un salona?

Cilvēki mīl ar acīm – tieši šis ir galvenais faktors, iegādājoties jaunu vai lietotu automašīnu.
Kā rāda statistika, auto pārdošanas sludinājumos vislielākais skatījumu skaits ir tādiem auto, kuri izskatās skaisti, kuriem ir labas kvalitātes bildes, kuri ir kopti un spīdīgi.


Bet kāds ir patiesais auto virsbūves stāvoklis?
Bieži vien cilvēki, kas vēlas pārdod auto ātri un efektīvi, nopulē mašīnu ar zemas kvalitātes pulēšanas pastu, kas piepilda visus lakas defektus ar pildvielām, kas satur silikonu. Mašīna tiešām spīdēs, taču pēc vairākām mazgāšanas reizēm šis spīdums nomazgāsies un atklāsies patiesā daba – auto virsbūve būs saskrāpēta, būs redzami dažādi skrāpējumi un lakas defekti. Kad jaunais īpašnieks to sapratīs, vēlēsies savest auto kārtībā un dosies veikt kvalitatīvu auto pulēšanu, pieņemot auto, tiks veikta visas automašīnas vizuālā apskate. Pieņemot automašīnu uz pulēšanu, tiek izmērīts krāsas biezums visām automašīnas detaļām. Krāsas biezuma mērītājs uzreiz parāda, kura detaļa bijusi pārkrāsota kvalitatīvi un uz kuras ir bieza špakteles kārta.


Veicot dziļāku izpēti, var aplūkot, piemēram, vai ir pārskrūvētas durvju eņģu skrūves, vai attālumi starp detaļām ir vienādi, vai virsbūves durvju ailēs un dzinēja telpā nav redzamas krāsošanas pēdas. Ja remonts būs veikts nekvalitatīvi, to visu varēs atklāt ļoti vienkārši. Tas pats attiecas uz bamperiem, jo automašīnām, kuras ir cietušas negadījumos, bamperiem tiek aplauzti stiprinājumi, tie ir noskrāpēti, iebuktēti, salauzti utt. Veikt automašīnas pulēšanu tādiem auto, kas ir bijuši nekvalitatīvi pārkrāsoti, ir ļoti grūti, un tas prasa īpašu uzmanību, jo nav zināms uzklātās lakas biezums.


Katram auto, veicot salona ķīmisko tīrīšanu, var atklāt interesantas lietas. Tas palīdzēs jums saprast, kas ir darīts ar šo auto, kāds bijis iepriekšējais saimnieks un kā tas ir izturējies pret automašīnu. Salona ķīmiskā tīrīšana palīdzēs atbrīvoties no dzīvnieku spalvām, smiltīm, sāls, nezināmiem traipiem uz sēdekļiem, kā arī no dažādām nepatīkamām smaržām. Ja auto salons ir ļoti netīrs, tas nozīmē, ka tas, visticamāk, nekad nav kārtīgi tīrīts. Veicot auto salona ķīmisko tīrīšanu, tajā gadās pamanīt arī sasistus stiklus, nekvalitatīvi veiktu ādas sēdekļu remontu u.tml. Ja automašīna iepriekš cietusi avārijā vai stiklojums bijis citādi bojāts, salonā, iespējams, būs izsistā stikla gabaliņi. Šādus stikla gabaliņus pēc negadījuma ir grūti savākt, jo tie mēdz nokļūt visgrūtāk sasniedzamās vietās.

Lai slēptu salona patieso stāvokli, bieži vien stipri nolietotus ādas sēdekļus piekrāso ar zemas kvalitātes krāsām, kas nav paredzētas šim mērķim. Rezultātā darbs tiek veikts nekvalitatīvi un krāsas punkti atrodas arī uz sēdekļa plastmasas daļām. Arī to var konstatēt rūpīgas vizuālās apskates laikā.

Katrs auto ir individuāls, tāpēc, izvēloties pirkt lietotu auto, obligāti atvēliet laiku rūpīgai un detalizētai izpētei!

Reklāmraksti