Krāsainas un ekskluzīvas higiēnas preces lieliski papildinās labierīcību telpas

“Kvalitāti un krāsainību ikvienā telpā!” – sauklis, kas raksturo aktuālās tendences labierīcību iekārtošanas jomā. Pašlaik aktuālas ir košas un ar sensoriem aprīkotas higiēnas preces, piemēram, gaumīgi roku dezinfekcijas līdzekļu dozatori, tualetes piederumi un gaisa atsvaidzinātāji. Krāsainība nav jaunums – tā ir moderna un mūsdienīga pieeja interjera papildināšanā.

Radiet patīkamu un tīru vidi ap sevi
Regulāri uzkopot un ievērojot tīrības normas, telpas uzturēt kārtībā ir ļoti viegli. Daudz ērtāk telpu apmeklētājiem un tīrības uzturētājiem ir izmantot higiēnas preces no ergonomiskiem gaumīga dizaina turētājiem, kas ir izstrādāti, lai maksimāli samazinātu saskari ar tiem un paaugstinātu tīrības līmeni, piemēram:

  • Ar sensoru aprīkotus roku dvieļu un dezinfekcijas līdzekļu turētājus;
  • Higiēnas preču atkritumu konteinerus ar iebūvētu smaku bloķēšanas sistēmu;
  • Ekonomiskus automātiskos salvešu un roku dvieļu turētājus.

Tāpat jāatzīmē, ka jaunākās paaudzes higiēnas preces ir ar augstāku uzsūkšanas spēju un taustei patīkamākas, radot, piemēram, patīkamu roku dvieļu lietošanas pieredzi.

Izvēlieties košas krāsas un modernu dizainu
Piederumi tualetes telpām ir īpaši svarīga lieta, lai nodrošinātu patīkamu vidi gan kolēģiem, gan, piemēram, sadarbības partneriem un viesiem. Labierīcības ar neekonomiskiem, garlaicīgiem un neergonomiskiem higiēnas produktu turētājiem var atstāt pagātnē, jo pašlaik ikvienam lielajam un mazajam uzņēmumam ir iespēja par izdevīgām cenām iegādāties vai izīrēt augstas kvalitātes preces ar plašu krāsu daudzveidību:

  • Klasiskas sniegbaltā vai ogļu melnā krāsā ieturētus priekšmetus;
  • Priekšmetus kādā no 6 izteiksmīgām krāsām ar samtaini maigu virsmu, piemēram, laima zaļu, mandarīnu oranžu, tumši sarkanu, kastaņbrūnu, olīvzaļu vai akmens pelēku.

Izvēlieties profesionāļus
Lai samazinātu rūpes par dozatoru un citu higiēnas priekšmetu tvertņu uzpildīšanu un apkopi, lieliska alternatīva ir izvēlēties profesionāļu palīdzību, jo tas ietaupa laiku un finanšu līdzekļus. Tāpat ir patīkami apzināties, ka, sadarbojoties ar profesionāļiem, darbs tiks izdarīts laicīgi – visas ierīces vienmēr būs piepildītas un darba kārtībā. Augstākās kvalitātes standartus ievēro higiēnas produktu piegādātājs ar 21 gadu pieredzi Berendsen, kas ikvienam sadarbības partnerim nodrošina šādas iespējas:

  • Iegādāties unikāla dizaina un dažādu krāsu higiēnas preces un turētājus;
  • Veikt ierīču papildināšanu un regulāru apkopes servisu;
  • Piegādi un uzstādīšanu visā Latvijas teritorijā;

Uzticiet rūpes par tīrību Berendsen servisa darbiniekiem, jo ergonomisks un moderns aprīkojums palīdzēs radīt patīkamu un tīru vidi gan lielos uzņēmumos, gan mazās firmās un birojos! Ieskatieties berendsen.lv un izvēlieties profesionālu servisu par izdevīgām cenām!

Reklāmraksti