Kur internetā var nopirkt bērnu ratiņus?

Esot mazuļa gaidībās vai jau audzinot mazo ķiparu, rūpes ir pietiekami daudz, lai vēl skraidītu pa veikaliem, meklējot bērnu ratus. Tāpēc iepirkšanās interneta veikalā ir patīkami mierīga – ar piedāvājumu var iepazīties jebkurā dienas laikā, nebūs jārēķinās ar nervoziem pircējiem un nogurušiem pārdevējiem.

Plaša bērnu ratu izvēle ir atrodama interneta veikalā 1a.lv sadaļā bērniem un mazuļiem. Atsevišķi būs izdalīti sporta rati, universālie rati un arī ratu piederumi. Lai izvēle būtu vieglāka, tiek piedāvāts filtrs. Nosaki savu cenu diapazonu! Atzīmē bērna vecumu un svaru. Izvēlies ražotāju. Vari izvēlēties arī ratu tehniskās detaļas - cik augsts būs rokturis, kāds materiāls būs izmantots. Piedāvājumu ilustrēs izsmeļošs apraksts un foto galerija.

Piemēram, universālos ratus PEG PEREGO 3 IN 1-BOOK PLUS 500 varēs izmantot arī pa daļām - tie kalpos arī par bērnu sēdeklīti automašīnā. Bērnu rati iztur līdz pat 20 kilogramiem un ir paredzēti bērniem līdz 3 gadu vecumam. Skaisti un noderīgi būs arī ratu aksesuāri. Izvēlies mazulim saulessargu, piemeklē moskītu tīklu vai praktisku ratu somu! Iepriecinoši, 1a.lv produktiem regulāri pielāgo patīkamas atlaides. 

Par pirkumu 1a.lv piedāvā norēķināties ar pārskaitījumu, skaidrā naudā, kā arī izmantojot līzinga pakalpojumus. mēnešiem. Pirmā iemaksa bez procentiem. 

Preces varēs saņemt piecos veidos: 1a.lv birojā - Rīgā Mūkusalas 41, šādi iegāde izmaksās tikai ceļa izdevumus, un pasūtījumu varēs saņemt teju tajā pašā dienā. Norādītajā adresē un vēlamajā laikā pasūtījumu iegādās kurjers, bet mazākiem pirkumiem 1a.lv piedāvā izmantojot DPD Paku Bode saņemšanas punktus, Omniva vai Pasta stacijas pakomātus.  Kad īstie rati atvasei ir izvēlēti un pirkums noformēt, 1a.lv klientu konsultanti e-pasta veidā sazināsies, lai precizētu pirkumu. Ja prece būs noliktavā, tā tiks piegādāta 2 līdz 3 dienu laikā. Ir kādi jautājumi vai ieteikumi 1a.lv klientu dienests būs priecīgs palīdzēt telefoniski, ar e-pasta vai skype konsultāciju!

Reklāmraksti