Kuri aizdevumi ir izdevīgākie? Salīdzini ar Livit.lv un nosaki pats!

Katrs no mums ir piedzīvojis brīžus, kad jāveic nozīmīgs maksājums, bet līdzekļu nepietiek. Līdz algai vēl jāgaida vairākas dienas, bet nauda nepieciešama jau šodien. Visbiežāk šādās situācijās var palīdzēt aizdevumi, kurus iespējams saņemt bez ilgstošu formalitāšu kārtošanas un galvojuma vai ķīlas. Ātrie īstermiņa aizdevumi radušos situāciju palīdz atrisināt daudz vienkāršāk, nekā aizņemšanās no radiem, draugiem, paziņām vai vēršanās bankā. Atceries, ka ikvienas kredītsaistības ir nopietns lēmums, tāpēc aizņemies atbildīgi!

Lai aizdevumi sniegtu atbalstu, vispirms salīdzini

Ātrie īstermiņa aizdevumi ir pieejami vienkārši un īsā laikā, tādēļ tos lieto gadījumos, kad, visbiežāk, negaidītam, taču ļoti nozīmīgam maksājumam vai pirkumam pietrūkst daži desmiti vai simti eiro. Ļoti svarīgs priekšnoteikums īslaicīgu naudas grūtību veiksmīgam risinājumam ir pastāvīgi ienākumi, kas saņemtos līdzekļus ļauj laicīgi atdot aizdevējam. Lai aizdevumi patiešām sniegtu nepieciešamo atbalstu un būtu izdevīgi, būtiski no visai plašā to piedāvājuma izvēlēties Tavām vajadzībām un finansiālajām iespējām atbilstošāko.

Salīdzinot vairāku aizdevēju piedāvāto, izvērtē aizdevuma:

  • iespējamo summu;
  • procentu likmi;
  • maksimālo termiņu;
  • pagarināšanas iespējas.

Ātrie aizdevumi parasti tiek izsniegti uz termiņu, kas nav garāks par 30 dienām, savukārt kredītu minimālais atmaksas laiks atkarīgs no aizdevēja un ir diapazonā no vienas līdz septiņām dienām. Vairāki kreditētāji piedāvā aizdevumus arī ar garāku atdošanas termiņu, piemēram, līdz 24 vai 36 mēnešiem. Tā kā ātrie aizdevumi paredzēti īslaicīgu finansiālu sarežģījumu risināšanai, to maksimālā summa lielākoties ir līdz 500 eiro, tomēr daļa aizdevēju piedāvā arī lielākas summas. Pirmie aizdevumi parasti tiek izsniegti bez maksas – tas nozīmē, ka nav jāmaksā ne komisija, ne procenti un jāatdod tik, cik aizņēmies.

Izvēlies izdevīgāko un piesakies ar Livit.lv!

Ātrie aizdevumi pieejami dažās minūtēs, taču dažādu aizdevēju nosacījumu salīdzināšana gan var prasīt krietni ilgāku laiku, turklāt vispirms internetā būs jāatrod katra kreditētāja mājaslapa.

Lai ietaupītu laiku un Tu varētu koncentrēties labākā piedāvājuma izvēlei, izveidota īpaša interneta vietne, kur pārskatāmi iespējams salīdzināt vairāku aizdevēju piedāvātās iespējas, kā arī pēc lēmuma pieņemšanas ērti pāriet uz izvēlētā kreditētāja mājaslapu un pieteikties aizdevumam.

Livit.lv Tev palīdzēs:

  • aplūkot visu īstermiņa aizdevēju piedāvājumus vienuviet;
  • salīdzināt šos piedāvājumus pēc noteiktiem kritērijiem;
  • izraudzīties savām vajadzībām piemērotāku aizdevumu;
  • pieteikties izvēlētajam aizdevumam.

Apmeklē Livit.lv mājaslapu www.livit.lv, salīdzini piedāvājumus un izvēlies savām vajadzībām un iespējām atbilstošāko aizdevumu. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt!

Reklāmraksti