Kvalitatīvas moto preces tuviem un tāliem izbraucieniem

Ātrums, vējš un brīvība – trīs atslēgas vārdi, kas raksturo motocikla radītās izjūtas, piedaloties aktīvā ceļu satiksmē. Ar motocikla iegādi vien nepietiek, jo ir jāiegādājas gan papildaprīkojums, gan laika gaitā jāuzlabo atsevišķu motocikla detaļu tehniskais stāvoklis. Lūk, padomi, kā aprīkot motociklu, lai katrs brauciens būtu neaizmirstams piedzīvojums un nestu nezūdošu prieku!

Kvalitatīvas moto preces lietošanai ilgtermiņā
Iegādājoties papildu aprīkojumu savam motociklam, izvēlies zināmu ražotāju preces, jo tām ir zemākas uzturēšanas izmaksas. Latvijā vadošajā interneta veikalā 1a.lv auto un moto preces ir pieejamas pieprasītākajiem spēkratu modeļiem. Šeit Tu vari iegādāties Eiropas un pasaules līmeņa ražotāju auto un moto preces savam spēkratam, piemēram:

* GPS, video un audio sistēmas;

* auto ķīmiju un citus spēkratu tīrīšanas līdzekļus;

* ekipējumu motociklu vadīšanai;

* akumulatorus, uzlādes ierīces un to papildaprīkojumu;

* eļļas un smērvielas.

Precēm, kas pieejamas interneta veikalā 1a.lv ir ražotāja garantija un pozitīvas klientu rekomendācijas, līdz ar to tas var būt veiksmīgs ieguldījums Tava spēkrata uzturēšanai darba kārtībā.

Piedāvājumi īpaši motociklu īpašniekiem
Lai nodrošinātu katra moto vadītāja vajadzību pēc drošības un komforta, 1a.lv ir iespēja izvēlēties standarta aprīkojumu, piemēram, moto ķiveres, apģērbu un somas. Tāpat pieejami arī spēkratu pārsegi, lai ziemas sezonā varētu neuztraukties par tā noputēšanu vai aprīkojuma kvalitātes kritumu laikapstākļu maiņas ietekmē. Izvēloties preces 1a.lv Tu iegūsi:

* kvalitatīvas un ilgstoši lietojamas preces savam motociklam;

* ažotāja garantiju un preču maiņas iespēju nepieciešamības gadījumā;

* klientiem draudzīgu apkalpošanas servisu.

Lai preces būtu vieglāk izvēlēties, tās atlasi, izmantojot plašu kritēriju kopu, piemēram, pēc saņemšanas vietas un laika, ražotāja, tipa jeb veida, krāsas un izejmateriāla.

Pirkums Nr.1 - rezerves riepu komplekts

Augstākai drošībai, iegādājies un lieto sezonai atbilstošas riepas, kas ir piemērotas aktuālajiem laikapstākļiem. Iegādājoties papildu riepas, Tu būsi sagatavots jebkādiem pavērsieniem aktīvās ceļu satiksmes laikā. Izvēloties riepas, pievērs uzmanību:

* veidam un izejmateriāliem;

* riepu protektora dziļumam;

* arantijas perioda ilgumam un servisa iespējām.

Jaunu ziemas vai vasaras riepu iegāde nodrošinās sirdsmieru, ka ikreiz Tavs spēkrats tiek pilnībā nodrošināts pret sānslīdi, piemēram, gadījumā, ja uz brauktuves ir izveidojies “melnā ledus”.

Parūpējies par drošību aktīvajā ceļu satiksmē ar izturīgajām un kvalitatīvajām precēm no interneta veikala 1a.lv. Ieskaties 1a.lv un iepazīsties ar plašo moto preču piedāvājumu jau tagad!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti