Kvalitatīvi gumijas paklāji tīrai un sakoptai telpai

Jebkurā gada laikā ir svarīgi uzturēt tīrību un kārtību mājoklī, uzņēmumā vai biroja telpās, tomēr īpaša uzmanība jāpievērš rudens un ziemas mēnešos, kad uzkopšana nepieciešama daudz biežāk. Maināmie gumijas paklāji būs īstais risinājums, kā pasargāt telpas no netīrumiem un mitruma.

Gumijas paklāji jeb skreiperi ir veidoti no aukstumizturīgas nitrilgumijas, kas tos padara izturīgus pret apavu radītās berzes un temperatūras maiņām īpaši ziemas apstākļos, kā arī palīdz savākt visa veida netīrumus. Tie ir ērti un praktiski ne tikai no tīrības, bet arī no izturības viedokļa jo
:

paklāja virsma ir klāta ar dažāda garuma vidējas cietības gumijas sariem;
pamatnes materiāls ir elastīgs un neslīdošs, līdz ar to ziemas sezonā nesaplaisās un ļaus droši pa to pārvietoties;
aklājam ir īpašs vannveida padziļinājums, kasneļaus gružiem uzkrāties zem paklāja.

Praktisks palīgs ikdienā

Ja tiek izmantoti uzņēmuma “Berendsen” gumijas skreiperi, rūpēties par iekštelpu tīrību ir pavisam viegli. Skreiperu priekšrocības:

* tie ir īpaši izturīgi un nodrošina rupjo gružu - smilts, grants, māla, u.c. - efektīvu savākšanu;

* lielais protektors efektīvi noberž smalkos netīrumus, dubļus un sniegu no apaviem;

* novietojot skreipera paklāju pie durvīm, tie netīrumi, kas tiek ienesti telpās, samazinās līdz pat divām reizēm;

* ērti lietojami gan iekštelpās, gan āra apstākļos.

“Brendsen” paklāju nomas piedāvājumā ir pieejami gumijas paklāji divos dažādos izmēros: 85 x 140 cm un 115 x 180 cm, līdz ar to katrs klients var izvēlēties savām darba telpām vai mājoklim piemērotāko izmēru.

Apskati gumijas paklājus šeit- http://www.berendsen.lv/gumijas-paklaji

Interesē personalizēts gumijas paklājs?

Paklāju servisa uzņēmums “Berendsen” piedāvā iespēju pasūtīt arī personalizētus gumijas paklājus ar uzņēmuma nosaukumu, īpašu zīmējumu, saukli vai jeb ko citu pēc Jūsu izvēles. Šādi, personalizēti skreiperi, ne tikai pildīs paklāja pamatfunkcijas, bet arī prezentēs Jūsu uzņēmumu un pievērsīs apmeklētāju uzmanību.

Profesionāls serviss ikvienam

Lai atvieglotu saviem klientiem ikdienu, “Berendsen” serviss nodrošina ne tikai paklāju nomu, bet arī regulāru gumijas paklāju nomaiņu. Uzņēmuma savus pakalpojumus nodrošina Rīgā un Latvijas reģionos. Ja vēlaties veikt pasūtījumu vai radušies citi jautājumi, sazinieties ar “Berendsen” zvanot pa tālruni +371 67500075 vai sūtot e-pastu uz info@berendsen.lv jau šodien, kā arī visus piedāvājumus varat apskatīt mājaslapā berendsen.lv.

Reklāmraksti