Kvalitatīvi vārti un uzticama vārtu automātika

Vārti ir viens no tiem elementiem, kas aktuāls jebkurā īpašumā – gan privātmājā, gan industriālā un komerciālā teritorijā. Ar vārtu palīdzību tiek nodalīta teritorija, kontrolēta cilvēku un transportlīdzekļu plūsma, uzlabota īpašuma drošība un estētika. Teritoriju, garāžu un industriālie vārti ir ilgtermiņa ieguldījums īpašuma labiekārtošanā, tāpēc ir būtiski izvēlēties kvalitatīvu produktu, kas atbilst īpašuma specifikai un lietotāju vajadzībām.


Uzņēmums “Ripo-Baltic” ar vārtu ražošanu, aprīkošanu un uzstādīšanu nodarbojas jau vairāk nekā divdesmit gadus. “Ripo-Baltic” sortimentā ir vairāku veidu vārti, kurus iespējams aprīkot ar modernu vārtu automātiku.


  • Teritoriju vārti. Paredzēti privāto, komerciālo un industriālo zonu norobežošanai. Teritoriju vārti ir loģisks papildinājums īpašumam, ko norobežo žogs, lai izveidotos slēgta un droša teritorija. Vārti, kas norobežo teritoriju, palielinās drošību gan īpašumam, gan kustamajai mantai, gan personām, kuras uzturas šajā teritorijā. Teritorijas vārti, kas aprīkoti ar automātisko vadību, palielinās arī komfortu un ļaus optimizēt transporta plūsmu. Īpaši aktuāli tas ir industriālos un komerciālos objektos, kur ir intensīva automašīnu un cilvēku plūsma.

  • Garāžu vārti. Privātās un daudzdzīvokļu mājās arvien biežāk izvēlas ierīkot slēgtas garāžas, lai palielinātu automašīnu un cita saimnieciskā īpašuma drošību. Vārti ir viens no būtiskākajiem garāžas drošības mehānismiem, tiem jābūt izturīgiem un ērti lietojamiem. “Ripo-Baltic” piedāvā garāžu vārtus dažādās komplektācijās un cenu kategorijās. Visi vārti tiek ražoti no augstas kvalitātes materiāliem.

  • Industriālie vārti. Šāda tipa vārti ir aktuāli veikalos, noliktavās, ražošanas un citās lielgabarīta telpās, jo ar to palīdzību efektīvi var sadalīt telpu, optimizēt darba procesus, samazināt telpu ekspluatācijas izmaksas. Protams, arī ievērojami palielināt drošības līmeni. “Ripo-Baltic” ražotie industriālie paneļu vārti ir izturīgi, kvalitatīvi, siltināti, tos iespējams pielāgot jebkuram objektam, papildināt ar vārtu automātiku, durvīm, logiem vai citiem elementiem.


Katri vārti tiek izgatavoti konkrētajam īpašumam, ņemot vērā izmērus un citas specifiskas nianses, klienta vēlmes attiecībā uz aprīkojumu un dizainu. Ja klientam nav skaidrs, ko viņš vēlas, tad pieredzējuši speciālisti palīdz izvēlēties īpašumam piemērotākos vārtus, vadoties gan pēc finansiālajām iespējām, gan vēlamās vārtu funkcionalitātes.


Uzticama vārtu automātika no Vācijas un Itālijas

“Ripo-Baltic” ražotie vārti pēc klienta vēlmēm tiek aprīkoti ar automātisko vēršanās sistēmu. Vārtu automātika tiek pasūtīta no vadošajiem uzņēmumiem Vācijā un Itālijā. Izmantotā vārtu automātika ir augstas kvalitātes un ilgmūžīga, tā kalpo uzticami un nemanāmi, gādājot par vārtu lietotāju ikdienas ērtībām un drošību. Uzstādītā vārtu automātika ir vadāma dažādos veidos, klients var izvēlēties sev ērtāko un piemērotāko vadības risinājumu – manuāli, ar sienas pogu, atslēgu, tālvadības pulti, telefona aplikāciju, kodu atslēgu vai pirkstu nospiedumu lasītāju.


Vārtu automātika mūsdienās jau vairs nav “ekstra”, bet gan standarta aprīkojums, kas nodrošina ikdienas ērtības un drošību, tāpēc vairums klientu izvēlas vārtus ar automātisko vēršanos. Ar vārtu automātiku iespējams aprīkot gan veramos un bīdāmos teritoriju vārtus, gan garāžu un industriālos vārtus. Katrā situācijā ražotājs palīdz klientam izvēlēties atbilstošākos aprīkojuma risinājumus.


Kāpēc pasūtīt automātiskos vārtus pie “Ripo-Baltic”

Ražošanas uzņēmumam “Ripo-Baltic” ir vairākas konkurences priekšrocības, ar kuru palīdzību gadu gaitā izdevies iekarot stabilu klientu loku gan tepat Baltijas valstīs, gan ārpus tām:

  • individuāla pieeja katram klientam;

  • kvalitatīvi izejmateriāli no pasaulē atzītiem ražotājiem;

  • profesionāli un augsti kvalificēti speciālisti;

  • produkcijas atbilstība ES jaunās pieejas direktīvās noteiktajām preču drošuma, veselības un vides aizsardzības prasībām;

  • pilns serviss no konsultācijām līdz uzstādīšanai un garantijas servisam;

  • profesionāla un draudzīga klientu apkalpošana;

  • rūpes par ekoloģiju un sabiedrību – priekšroka tiek dota eko krāsām, tiek šķiroti atkritumi un novērsta nelietderīga resursu izmantošana.

Reklāmraksti