Latvijā ražotas virtuves iekārtas jūsu mājoklim

Pat vismazākā virtuvīte daudzdzīvokļu mājā ir pelnījusi tikt pie skaistas un modernas virtuves iekārtas, kas telpu padara funkcionālu un arī vizuāli pievilcīgāku. Virtuves mēbeles pēc pasūtījuma ir kļuvusi par pierastu praksi daudzu klientu vidū. Šādā veidā ir iespējams radīt tieši tādu virtuves iekārtu, kāda ir piemērota telpas parametriem, ar nepieciešamajām funkcijām un maksimāli izslēgtu visu nevajadzīgo. Protams, mēbeles pēc pasūtījuma ir pieejamas ne tikai dzīvokļiem, bet arī privātmāju virtuvēm. Skaists un ērts virtuves iekārtojums ir katras saimnieces sapnis, un, dažkārt pat šķiet, ka ēdiens, kas gatavots skaistā virtuvē, garšo labāk! Vidēji vienas pasūtītas iekārtas izgatavošana var prasīt 4- 6 nedēļas, taču uzstādīšana prasa vien divas vai trīs dienas.


Virtuves iekārtas piemērotas klienta vajadzībām. Jēdziens “virtuves mēbeles” sevī ietver dažādas mēbeļu grupas, kas, pēc nepieciešamības, ir kombinējamas dažādās variācijās. Skapīši, plauktiņi, letes, darba virsmas, iebūvējamā sadzīves tehnika - veidojot virtuves iekārtas pēc pasūtījuma, tiek ņemtas vērā visas klienta specifiskās vēlmes, krāsu toņi vai noskaņa, telpas dimensijas un kopējā iekārtas funkcionalitāte. Veidojot individuālu virtuves iekārtu, katra sīkākā nianse tiek apspriesta un apstiprināta no klienta puses, lai rezultāts būtu tieši tāds, kādu klients vēlas. Lai arī virtuve ir telpa, kas pilda noteiktas funkcijas, tas nenozīmē, ka tai ir jābūt garlaicīgai.


Kas jāņem vērā pasūtot individuālas mēbeles?

Lai izgatavotu tieši tādu virtuves iekārtu, kādu esat iztēlojies un par kādu sapņo katrs ēst gatavošanas entuziasts, ir jāņem vērā dažas nianses, pēc kā dizaineri vadās iekārtas izstrādes procesā:

  • Telpas platība - svarīgākā nianse, kas nosaka to, cik liela būs pati iekārta un kā tā izskatīsies telpā;

  • Tehnika un izkārtojums - pirms virtuves iekārtas pasūtīšanas, jāizlemj, vai vēlēsieties iebūvējamu vai brīvi stāvošu virtuves tehniku, jo, atkarībā no izvēles, tiek veidotas pārējās mēbeles. Svarīgi arī saprast, kādu tehnikas izkārtojumu vēlaties.

  • Cena - faktors ar kuru būtu jāsāk. Atkarībā no cenas, tiek piemeklēts vislabākais risinājums gan pašām mēbelēm, gan tehnikai un furnitūrai.


Reklāmraksti