LED spuldzes – ekonomisks elektroenerģijas risinājums, kas samazina izdevumus

Rudenī un ziemā palielinās tēriņu daudzums, jo lielāka ienākumu daļa ir jāatdod ne tikai garderobes atjaunošanai, iegādājoties siltus apavus un virsdrēbes, bet arī ievērojami kāpj ikmēneša izdevumi par apkuri un elektrību. Statistika rāda, ka ziemā vairums cilvēku maksā lielākus rēķinus par elektrību kā par apkuri, salīdzinot ar vasaras periodu.. Tādēļ, lai samazinātu ikmēneša elektrības rēķinu, vērts izvēlēties modernu alternatīvu kvēlspuldzēm - LED spuldzes. Tās ne tikai samazina patērētās elektroenerģijas daudzumu, bet ir arī videi draudzīgākas.

Zemas izmaksas un ilgtspēja
Var šķist, ka pirmo reizi iegādājoties LED spuldzes to pašizmaksa ir augsta, tomēr, salīdzinot ar esošo apgaismojuma veidu, tās nodrošina elektroenerģijas ietaupījumu līdz pat 15 reizēm neatkarīgi no apgaismojamās telpas platībasun atrašanās vietas. Lai vieglāk saprastu atšķirību, uzmanība jāpievērš šādiem parametriem:

  • Kvēlspuldze tērē 60 vatus, bet LED spuldze - tikai 6 vatus;
  • Halogēna prožektors patērē 1500 vatu elektroenerģijas, savukārt LED - 100 vatu.

Pieņemot, ka elektroenerģijas izmaksas ir 0,169 eiro par 1 kWh un spuldze tiek iedegta 6 stundas dienā,

  • Kvēlspuldzes izmaksas ir 1,85, bet LED spuldzes – 0,25 EUR/mēnesī, kas gadā sastāda attiecīgi 22,21 eiro un 2,96 eiro (ietaupījums – 19,25 EUR/gadā);
  • Halogēna prožektora izmaksas ir 31,43, bet LED – 3,14 EUR/mēnesī, kas gadā sastāda attiecīgi 377,16 un 37,68 eiro (ietaupījums – 339,48 EUR/gadā).

LED spuldzēm ir tāda pati gaismas krāsa un leņķis kā kvēlspuldzēm un halogēna spuldzēm, bet darbības laiks ir krietni ilgāks – līdz pat 50 000 stundām.

Plašs spuldžu klāsts
Domājot par ietaupīšanu, jādomā ne tikai par elektrības rēķina mazināšanu, bet arī par ekonomiski izdevīgu spuldžu iegādi. Interneta veikals 1a.lv, kas Latvijas tirgū piedāvā dažāda veida spuldzes, elektroiekārtas un instrumentus, nodrošina plašu spuldžu klāstu pat prasīgākajiem klientiem. Svarīgi, ka lielākā daļa no 1a.lv pieejamajām LED spuldzēm ir A+ klases enerģijas patēriņa kategorijā, kas nozīmē, ka tās ir īpaši ekonomiskas. Rūpējoties par klientiem, pie katra spuldžu veida tiek norādīts apraksts ar tās parametriem, kas palīdz izvēlēties sev piemērotāko:

  • Jaudu un gaismas stiprumu;
  • Darba mūžu;
  • Ligzdas veidu, kurā tā jāievieto.

Izvēlies ietaupīt un samazināt elektrības tēriņus! Apmeklē interneta veikalu 1a.lv un izvēlies savām vajadzībām atbilstošāko risinājumu!

Reklāmraksti