Lūpu palielināšana

Gandrīz katra sieviete gribētu sev skaistas un formīgas lūpas. Taču diemžēl ne katrai sievietei tā ir paveicies. Ar laiku pašas pirmās novecošanas pazīmes skar arī lūpas. Tās zaudē savu apjomu, paliek “sausākas” un plānākas. Tas liek daudzām sievietēm aizdomāties par lūpu palielināšanu. Lai arī lūpu palielināšana mūsdienās ir ļoti populāra un ātra procedūra, daudziem cilvēkiem joprojām rodas par to daudz jautājumu. Vairāk par lūpu palielināšanu stāsta Latvijas vadošais plastiskais ķirurgs Dr. Jānis Zaržeckis.


Kas ir hialuronskābes filleri?

Parasti mūsdienās lūpu palielināšanu veic ar hialuronskābes injekciju jeb filleru palīdzību. To sastāvā ir dabiska viela - hialuronskābe. Tā ir atrodama cilvēka ādā un ir pilnīgi nekaitīga. Ādā hialuronskābes galvenā funkcija ir tukšumu aizpildīšana, līdz ar to arī tiek panākts lūpu palielināšanas efekts. Tukšumi lūpās tiek aizpildīti, un lūpas izskatās pilnīgākas. Taču ar filleru palīdzību var ne tikai padarīt lūpas formīgākas, bet arī vizuāli izlabot mutes asimetriju, mazināt defektus un lūpu nepilnības.


Par procedūru

Svarīgi zināt, ka lūpu palielināšanu drīkst veikt tikai medicīnas personāls, piemēram, ķirurgs vai dermatologs. Procedūras laikā ar smalkas adatas palīdzību zem ādas tiek ievadīti filleri. Speciālists veic vairākus dūrienus dažādās lūpas vietās atkarībā no vēlamā rezultāta, pacienta anatomijas un lūpu īpatnībām. Hialuronskābes injekciju tilpums arī var atšķirties, taču parasti tiek izmantots 0,5 vai 1 ml. Jo lielāks būs tilpums, jo lielāks būs lūpu apjoms. Procedūra neizraisa stipras sāpes, taču pirms tās injekcijas vieta tiek apstrādāta ar speciālu sāpes mazinošu krēmu.


Pēc procedūras

Lūpu palielināšana parasti neaizņem daudz laika - tikai dažas minūtes. Pēc procedūras pacients uzreiz var doties mājās. Uzreiz pēc procedūras uz lūpām var parādīties neliela tūska un zilumi. Tie mazinās pāris dienu laikā. Pilnīgs rezultāts ir redzams pēc 3-4 dienām, kad pampums ir mazinājies. Lūpu palielināšanas efekta ilgums katram cilvēkam ir individuāls, bet parasti tie ir aptuveni 6 mēneši.


Lūpu palielināšana ir mūsdienīga un ātra procedūra, kuras laikā katra sieviete var tikt pie vēlamās lūpu formas un apjoma. Tā neizraisa stipras sāpes un parasti aizņem tikai dažas minūtes. „Ādažu privātslimnīcas” pieredzējušie speciālisti strādā tikai ar pasaulē atzītiem un populārākajiem materiāliem, kā arī nodrošina individuālu pieeju un vislabāko rezultātu katram pacientam.

Reklāmraksti