Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mācies norvēģu valodu internetā un pelni virs 1000 eiro mēnesī!

Norvēģija ir pazīstama ar savu neticami skaisto dabu - fjordi, ūdenskritumi, ziemeļblāzma un daudzi citi dabas pārsteigumi. Vienaldzīgi nepaliks arī dzīvnieku mīļi, jo Norvēģija piedāvā iepazīt arī neskaitāmi lielu savvaļas dzīvnieku klāstu.

Skaistas koka baznīcas, burvīgas zvejnieku mājiņas un aizraujošas pilsētiņas ir tikai daļa no lietām, kas cilvēkus vilina uz Norvēģiju. Daudzus vilina arī lielās algas un augstais dzīves līmenis, bet nekur neiztikt bez valodas zināšanām.

Mācies norvēģu valodu un pelni liekot lietā iegūtās zināšanas!

Sakot, ka cilvēks mācās visu mūžu un tas esot pareizi. Vai nav labi mācīties ko noderīgu un nepieciešamu Latvijas darba tirgū, kas var vest tevi augšup, pa karjeras kāpnēm?

Apgūstot šo valodu, atrast darbu Latvijā ir viegli! Norvēģu kompānijas bieži vien atver uzņēmumus Latvijā un Igaunijā un meklē darbiniekus, kas dzīvo šajās zemēs un runā norvēģiski. Darba algas ir ievērojami augstākas par vidējo Latvijas darba algu. Arī Norvēģijā tiek piedāvātas plašas darba iespējas tiem, kas apguvuši šo valodu.

Cilvēkiem, kuri labi pārzina norvēģu valodu ir dažādas iespējas, kā realizēties Latvijā un ārpus tās, jo darbu piedāvājums ir plašs, sākot no IT jomas līdz grāmatvedībai un dažādu veidu tulkošanai.

Mācoties norvēģu valodu internetā, tev ir iespēja pelnīt virs 1000 eiro mēnesī un tu iegūsi trīs valodu zināšanas par vienas cenu, jo tā ir savstarpēji saprotama arī Zviedrijā un Danijā. Norvēģu valodas lasīšana ir līdzīga angļu valodas lasīšanai - tas atvieglo mācību procesu. Galvenais ir apņēmība un mērķis iemācīties šo valodu!

Webteacher” - kā liels pakāpiens tavā profesionālajā izaugsmē

20190215-1353-norvegu-valodas-kursi22-jp


“WebTeacher” ir lieliska vieta, kur cilvēkiem apgūt valodas, kuriem savs brīvais laiks ir dārgs, jo nodarbības notiek internetā. Viss, kas tev ir vajadzīgs ir dators vai viedtālrunis ar pieejamu interneta savienojumu, un tavs ceļš norvēģu valodas apguvē var sākties.

“WebTeacher” piedāvā privātstundas internetā, kuras sniedz iespēju mācīties sev vēlamajā laikā un vietā kopā ar pieredzējušiem pasniedzējiem. Valodas apmācības notiek online, izmantojot “Skype”, “Google hangouts” un citas platformas. Mūsdienās mācīšanās internetā ir palikusi aizvien pieprasītāka, jo ir tikpat kvalitatīva kā mācīšanās klātienē. Tā samazina izmaksas, bet ne kvalitāti, jo skolotājs velta 100 % uzmanību tev un mācību vielai, kuru vēlies mācīties.

20190215-1353-norvegu-valodas-kursi11.jp


“WebTeacher” klientiem patīk mācīties norvēģu valodu, pateicoties skolotājiem, kas spēj palīdzēt neatkarīgi no tā, kāds ir klientu valodas zināšanu līmenis. Izvēlies sev labāko laiku – no rīta, pusdienlaikā vai vakarā, tā ir tikai tava izvēle. Un, protams, mācies no sev vēlamās vietas.

“WebTeacher” piedāvā norvēģu valodas kursus līmeņos: A1, A2, B1, B2, C1, C2. Tiek piedāvāti trīs dažādu veidu kursi: 1 , 10 un 30 nodarbības. Pērkot 30 nodarbības pakalpojumu, cena ievērojami samazinās.

Ja vēl neesi pārliecināts, ka tiešsaistes valodu nodarbības ir priekš tevis, izmanto pirmo BEZMAKSAS nodarbību un pārliecinies!

Lasi vairāk par WebTeachers Norvēģu Valodas Kursiem!

Reklāmraksti