Madonā - Ziemasvētku tirdziņš

Kārdinoša karstvīna smarža, greznas piparkūkas, vietējo ražotāju gardumi un amatnieku darinājumi - Ziemassvētku tirdziņš ir viena no drošākajām pazīmēm, ka svētki pavisam drīz būs klāt. Arī Madonas centrālais – Saieta laukums uz vienu nedēļu iemirdzēsies pavisam jaunā vizuālā noformējumā un kļūs par jauku vietu Ziemassvētku gaidīšanai.

Ik dienu no 21. līdz 27.decembrim darbosies tirdziņš, kurā apmeklētāji varēs piedzīvot katrs savu Ziemassvētku brīnumu. Tas pirmo reizi atradīsies 400 kvadrāmetru lielā apsildāmā paviljonā zem jumta, lai padarītu ērtāku gan iepirkšanos, gan svētku noskaņas baudīšanu. Tirdziņā vietu radīs gan vietējie ražotāji, gan amatnieki, būs gan kārumi un gardumi, gan visīstākais karstvīns. Labam noskaņojumam ik dienas skanēs Ziemassvētku mūzika, būs iespēja dziedāt un rotaļāties līdzi, meistarot puzurus, eglīšu rotājumus un iesaiņot iegādātās dāvanas, darbosies Ziemassvētku pasts, kurā būs iespēja uzrakstīt kādu vēstulīti gan Ziemassvētku vecītim, gan aizsūtīt kādu siltu sveicienu mūsu novada pansionātu un bērnunamu iemītniekiem.

Tirdziņš darbosies 21.-23.decembrī no pulksten 12.00 līdz 19.00, 24.-27.decembrī no pulksten 10.00 līdz 14.00, bet 25.decembrī tirdziņš būs slēgts.

Tirdziņa atklāšana notiks 21.decembrī pulksten17.00 ar sprakšķošiem ugunskuriem Saieta laukumā, kad Madonas kultūras nama folkloras kopa “Vērtumnieki” ievedīs mūs latviskas paražās un atgādinās par īstenām Ziemassvētku tradīcijām. Savukārt 22.decembrī no pulksten 17.00 līdz 19.00 ar garīgu, ļoti sirsnīgu un skanīgu uzstāšanos iepriecinās Baibas un Agra Bērziņu ģimene, kā arī Ļaudonas pagasta jauktais k oris “Lai top!”. Turklāt 23.decembrī no pulksten 17.00 jautru un izklaidējošu programmu visai ģimenei būs sagatavojis Rīgas jauniešu Leļļu teātris, turklāt šajā vakarā pie mums solījies ieradīsies arī pats Ziemassvētku vecītis! Atnāc, jo iespējami daudz un dažādi, negaidīti, bet ļoti patīkami pārsteigumi – tas būs kas Madonā vēl neredzēts. 24.decembrī no pulksten 10.00 muzicēs mūžam jaunais Madonas rūķu-pūtēju orķestris. 26.decembrī no pulksten 10.00 baltus un pūkainus brīnumus demonstrēs iluzionists un triku meistars Krišjānis Kallings. Centīsimies atgādināt - ja kaut ko neredzam, tas taču nenozīmē, ka tā nav…

Taču pirms Ziemassvētku tirdziņa 19.decembrī ikviens ir mīļi aicināts uz Madonas novada Uzņēmēju dienu, kas norisināsies jau trešo gadu un pulcēs lielu skaitu Madonas novada un kaimiņu novadu uzņēmējus. Izstāde-tirdziņš būs atvērts no pulksten 9.00 līdz 15.00 Madonas pilsētas sporta centrā (Gaujas ielā 13). Oficiālā atklāšana pulksten 10.00, pulksten 11.00 tiks apbalvoti titula “Madonas novada garša 2015” ieguvēji, bet par muzikāliem priekšnesumiem Ziemassvētku noskaņās visu dienu rūpēsies Ilze Rijniece un Didzis Melderis, bērnu popgrupu “Smaidiņš” un “Sound effect” meitenes.

Ar gaišām domām un cerībām lai atnāk lielais
Ziemassvētku gaidīšanas laiks arī Madonā! Gaidīsim ciemos lielus un mazus!

Reklāmraksti