Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Maināmie paklāji – labs palīgs rūpējoties par telpu tīrību

Telpu tīrības uzturēšanai allaž ir jāvelta diezgan daudz darba. Logu mazgāšana, grīdu sausā un mitrā uzkopšana, putekļu slaucīšana, labierīcību un flīžu mazgāšana – ikviens no šiem darbiem aizņem ilgu laiku, it īpaši, ja tās ir sabiedriskās telpas ar vismaz 80 m2 lielu platību.

Vēl laikietilpīgāka ir darba vietu kopšana. Datora, darba galda un krēsla, atvilktņu tīrīšana katram darba vietas īpašniekam var aizņemt pat vairākas stundas.


Nodrošinot telpu tīrību, labs palīgs ir A/S “Berendsen Tekstila Serviss” maināmie paklāji. Tie pieejami no dažādiem materiāliem, atšķirīgos izmēros un krāsās. Šobrīd maināmo paklāju nomā pieejami:


* Mikrošķiedras paklāji


* Neilona paklāji


* Kokvilnas paklāji


* Logo paklāji


* Sarkanie paklāji


* Gumijas paklāji


* Dizaina paklāji


* Krāsainie paklāji


* Ergonomiskie paklāji


* Komforta paklāji

“Berendsen” maināmie paklāji pilda gan uzkopšanas, gan dekoratīvās un grīdas aizsardzības funkcijas. Maināmie paklāji kļūs par labu palīgu gan ziemas mēnešos, kad jāuzkopj sniega un citu nokrišņu mitrums, gan gada siltajos mēnešos, kad jāsavāc no ielām atnestie putekļi un smiltis. Jums var noderēt gan parastie neilona paklāji ielas netīrumu savākšanai pie ieejas ēkā, gan arī logo paklāji biroja uzgaidāmajā telpā. Atkarībā no biroja specifikas, noderīgi var būt arī kokvilnas paklāji vannas istabām vai gumijas paklāji grīdām virtuvē.


Jau izsenis zināms, ka tīras, koptas telpas ir laba vizītkarte ikvienai, pat ne pārmēru bagātai iestādei. Telpu tīrība parāda iestādes attieksmi pašiem pret sevi un saviem ciemiņiem. Jo koptākas ir telpas, jo patīkamāk tajās jutīsies arī atnākušie cilvēki.  Ja esat gatavi atvieglot savu ikdienu un uzlabot telpu tīrību, droši izvēlieties A/S “Berendsen Tekstila Serviss” pakalpojumus.


Aicinām izvēlēties savām telpām atbilstoša lieluma, materiāla un stila maināmo paklāju Berendsen.lv!


Vai zināji?


Viens no Baltijā lielākajiem telpu tīrības nozares uzņēmumiem A/S "Berendsen Tekstila Serviss" darbojas kopš 1994. gada un klientiem nodrošina maināmo paklāju un mopu nomas, higiēnas produktu un servisa, kā arī citus  pakalpojumus.  Klienti visā Latvijā var sazināties ar uzņēmuma speciālistiem zvanot pa tālruņa numuriem 67500075 vai 67600610 un saņemt konsultāciju klātienē. Patlaban A/S "Berendsen Tekstila Serviss" speciālisti darbojas Rīgā, Valmierā, Madonā, Rēzeknē, Daugavpilī, Liepājā, Ventspilī un Cēsīs. Uz tikšanos!


Vairāk informācijas- http://www.berendsen.lv/paklaju-serviss

Pievieno komentāru

Reklāmraksti