Matrača izvēle jaunajiem vecākiem

Miegs ir būtisks bērna veselības un labsajūtas priekšnoteikums. Vairāki pētījumi ir atklājuši, ka nepietiekami labs miegs ietekmē atmiņas un imūnsistēmas veidošanos, kā arī pat to, kā bērnam iet skolā. Iegādājoties labāko mazuļa vai bērna matraci, ņemiet vērā materiālu kvalitāti, kā arī matrača veidu un stingrības pakāpi. Ideālā gadījumā jūs vēlaties iegādāties matraci, ar kuru bērns var augt vairākus gadus. Labākā vieta, kur pirkt matraci – matraču veikals erti.lv iepazīstina ar dažiem faktiem, kas jāņem vērā, izvēloties matraci savam bērnam.


Jaunajiem vecākiem, kuri meklē bērnu matraci, veicot izvēli, jādomā par drošību un ērtībām. Pirms matrača iegādes vēlēsieties iegādāties gultiņu, un tad jūs precīzi zināt, kurš izmērs jums ir nepieciešams. Tam jābūt matracim, kas ir īpaši izgatavots zīdaiņiem. Labākajam gultiņas matracim jābūt stingram un tam cieši jāpieguļ pie gultiņas. Pārāk mīksts matracis var izraisīt bērna nogrimšanu dziļāk matracī, kas pakļauj viņu nosmakšanas riskam un palielina pēkšņas zīdaiņa nāves sindroma (SIDS) risku.


Jūsu mazulim būs nepieciešama pietiekama ventilācija matracī, tāpēc pārliecinieties, ka zināt, kādi materiāli tiek izmantoti matracī. Organiski gultiņas matrači ir izcila iespēja, jo dabiskās šķiedras un materiāli ir veselīgāki jaundzimušajiem. Organiski gultiņas matrači var būt nedaudz dārgāki, taču jūs būsiet droši, ka jūsu mazulis nav pakļauts kaitīgiem toksīniem un ķīmiskām vielām, kuras mēdz izmantot matraču ražošanā.


Tas nav noslēpums, mazuļi ir dārgi, taču, lai arī laba finansiāla pieeja ir ietaupīt naudu, iegādājoties lietotas drēbes un lietotas rotaļlietas un grāmatas, nekādā gadījumā nepērciet lietotu matraci. Jūs nekad īsti nezināt, kāda veida pelējums un baktērijas varētu augt lietotajā matracī. Izvēlieties matraci, kas atbilst visiem jaunākajiem drošības standartiem un ir neatkarīgi sertificēts kā drošs zīdaiņiem.


Matrača iegādē var palīdzēt matraču veikala erti.lv speciālisti. Ja neesat droši par matraci internetā, dodieties uz erti.lv veikalu Maskavas ielā 180. Matraču veikalā atradīsiet gan visu sortimentu, ko varēsiet pārbaudīt un izmēģināt, gan varēsiet iepazīties ar matraču atlaidēm.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti