Metāla durvis dzīvoklim vai mājai – mūsdienu prasībām atbilstošs risinājums

“Apnika vecās koka ārdurvis dzīvoklim vai mājai, nolēmu iegādāties metāla durvis, tagad sēžu un meklēju internetā, kur atrast labāko piedāvājumu” – šādas un līdzīgas situācijas piedzīvojis ne viens vien saimnieks, kas vēlas uzlabot sava mājokļa drošību un arī estētisko pievilcību. Durvis ir viens no pirkumiem, kuru veicam samērā reti, tādēļ ir vērts veltīt laiku un pūles īstās izvēles izdarīšanai. Mūsdienās pircēju vidū iecienīts risinājums ir tieši metāla ārdurvis, kas atbilst pat augstākajām prasībām.

Lai arī koka durvis bijušas un joprojām ir iecienītas gan mājās, gan dzīvokļos, jo koksne ir “dzīvs” materiāls, kam piemīt īpaša pievilcība, dzelzs durvis izceļas ar vairākām nozīmīgām priekšrocībām:

  • Augsta siltumizolācija, kas ir svarīga ne tikai, izvēloties ārdurvis privātmājām, bet arī, pērkot metāla durvis dzīvoklim, jo kāpņu telpas mēdz būt vēsas, un, ja durvīm nav atbilstošas apdares, aukstums ieplūst arī dzīvoklī;

  • Laba skaņas izolācija – neatkarīgi, vai mitināties dzīvoklī vai privātmājā, komfortu ietekmēs arī trokšņi no ārpuses, piemēram, garām braucošie auto, pa kāpņu telpu staigājošie kaimiņi un dažādas citas skaņas. Labas metāla durvis mājai un dzīvoklim nodrošinās nepieciešamo skaņas izolāciju, rūpējoties par mierīgu atmosfēru telpās;

  • Daudzpusīgas dizaina iespējas – ja agrāk tika uzskatīts, ka metāla durvis ir smagnējas un nepievilcīgas, tad mūsdienu tehnoloģiju un ražošanas iekārtu sniegtās iespējas ļauj iegūt teju jebkādu dizainu arī metāla ārdurvju apdarē. Tās var izskatīties gluži tāpat, kā koka durvis, nodrošinot krietni augstāku drošības līmeni;

  • Aizsardzība pret nelūgtiem viesiem – nav noslēpums, ka pie mums joprojām aktuāla problēma ir zādzības mājokļos, un bieži vien ļaundari dzīvoklī iekļuvuši pat pa ārdurvīm. Šī iemesla dēļ metāla durvis dzīvoklim vai mājai var būt īpaši vērtīgs un nepieciešams risinājums, ja Jums rūp drošība pret ielaušanos.

Kur iegādāties labas metāla durvis mājai vai dzīvoklim? Durvju izvēle dzīvoklim un mājai var atšķirties, jo vērā jāņem dažādi aspekti, un arī ražotāji par to ir piedomājuši, radot durvju modeļus.

Ja vēlaties iegādāties kvalitatīvas metāla durvis, gudrāk izvēlēties šajā jomā pieredzējušus speciālistus no MetaLux, kas pārstāv lielāko Baltkrievijas tērauda durvju ražotāju. Pieejami vairāk nekā 300 dažādi durvju modeļi katrai gaumei, vajadzībām un iespējām, kurus varat aplūkot šeit – M-lux.lv!

Reklāmraksti