Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Modernizē atkritumu izvešanas mašīnu autoparku Gulbenē

Atkritumu apsaimniekotājs SIA “Pilsētvides serviss" realizē autoparka modernizāciju Gulbenes novadā. Jau šobrīd atkritumu izvešanas brigādes izbrauc maršrutā ar jauno, Eiropas standartiem atbilstošo mašīnu, kas nodrošina sadzīves atkritumu izvešanu. Jaunās atkritumu izvešanas mašīnas cena pārsniedz 100 000 eiro, un tās galvenā priekšrocība ir minimālais kaitējums apkārtējai videi.


SIA “Pilsētvides serviss” Malienas reģiona vadītāja Kristīne Andrejeva skaidro, ka vismaz vienu jauno transporta vienību uzņēmums iegādājas katru gadu, tādējādi pamazām, bet regulāri atjaunojot atkritumu izvešanas mašīnu autoparku. Jaunā mašīna, kas turpmāk strādās Gulbenē, ir “Euro 6” standartam atbilstoša un jaunākā savas paaudzes pārstāve. Modernais dzinējs ļaus būtiski samazināt piesārņojošo izmešu apjomu un degvielas patēriņu, turklāt mašīna rādīs ievērojami mazāk trokšņu.


“Atkritumu biznesa ekoloģiskais aspekts mums ir ļoti svarīgs, tāpēc ik gadu investējam līdzekļus uzņēmuma autoparka modernizācijā, kas ļauj samazināt transportlīdzekļu kaitīgo ietekmi uz vidi – mazāks degviela patēriņš, mazāks izmešu apjoms. Šobrīd Gulbenē darbojas divas atkritumu izvešanas mašīnas, vecāko no kurām mēs nomainījām pret jaunu, jaudīgu un videi draudzīgāku mašīnu. Autoparka modernizācija uzlabos arī to Gulbenes novada iedzīvotāju ikdienu, kuriem traucēja izvešanas radītais troksnis, jo īpaši rīta stundās. Jaunā transporta vienība būs ievērojami klusāka, tādējādi mazinot neērtības iedzīvotājiem,” uzsver Kristīne Andrejeva.


Atgādinām, ka "Pilsētvides serviss" apkalpo Gulbenes novada iedzīvotājus un uzņēmējus kopš 2014.gada 18.oktobra. 2019. gada maijā ir noslēdzies kārtējais Gulbenes novada pašvaldības iepirkums par atkritumu apsaimniekošanu, kurā atkārtoti uzvarēja “Pilsētvides serviss”. Nākamos 7 gadus tas turpinās nodrošināt atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus Gulbenes pilsētas un novada iedzīvotājiem. Tie gulbenieši, kuri vēl nav pārslēguši līgumu par atkritumu apsaimniekošanu, ir laipni aicināti darīt to elektroniski, sūtot e-pastu uz gulbene@pilsetvide.lv, vai klātienē mūsu klientu apkalpošanas centrā Brīvības ielā 87C, Gulbenē, darbdienās no plkst. 8.00 līdz 17.00.


Reklāmraksti