Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mūsdienīga konferenču zāle kvalitatīvu pasākumu organizēšanai

Iespējams, jebkura veiksmīgi noorganizēta pasākuma svarīgākais priekšnosacījums ir tā norises vieta. Dažāda mēroga konferences, semināri un citi korporatīvie pasākumi nav izņēmums. Biznesa pasākumiem ir nepieciešama mūsdienīgi iekārtota konferenču zāle ar jaunākajām tehnoloģijām un citu aprīkojumu. Turklāt, ja konference notiek izsmalcinātā viesnīcā ar gleznainu apkārtni, Jūsu organizētais pasākums iegūs vēl papildu vērtību.

Funkcionāla konferenču zāle korporatīvajiem pasākumiem

Jauna produkta prezentācija, darbinieku sapulces, biznesa pārrunas, izglītojošie semināri – konferenču telpās ir iespējams rīkot dažāda veida korporatīvos pasākumus Jūsu uzņēmuma vai organizācijas vajadzībām. Konferenču telpu izmantošana paredz:

* Visu nepieciešamo audio un video tehniku;

* Ātra bezvadu interneta izmantošanu;

* Iespēju izvietot galdus un krēslus atbilstoši pasākuma vajadzībām;

* Kafijas pauzes, kā arī konferenču pusdienu vai vakariņu piedāvājumu.

Svarīgs faktors – konferenču telpu īpašā gaisotne

Gaumīgi iekārtota un pilnībā aprīkota konferenču zāle ir viena no panākumu atslēgām Jūsu organizētajam pasākumam. Viens no būtiskākajiem faktoriem ir telpu atmosfēra, lai viesi un pasākuma vadītāji justos patīkami un ērti semināra vai konferences laikā. Tieši tāpēc izvēlieties ne tikai vizuāli pievilcīgas un mājīgas telpas, bet arī tādas, kur ir pieejamas ventilācijas un kondicionēšanas sistēmas.
Konferenču servisa pakalpojumi gleznainā vidē

Vēl veiksmīgākai konferenču telpu nomai var izvēlēties, piemēram, eleganta dizaina viesnīcu estētiski iekārtotā vidē. Šādas vietas izvēle noteikti patiks ārzemju viesiem, kuriem būs iespēja izbaudīt un apskatīt Latvijas skaisto apkārtni. 

Viesnīca „Baltvilla”, kas atrodas Baltezera krastā, piedāvā konferenču telpas ar visu nepieciešamo tehnisko aprīkojumu un dabisku apgaismojumu, ko nodrošina lieli logi ar skatu uz priežu audzi.

Turklāt siltajos gadalaikos korporatīvo pasākumu viesiem ir iespēja izbaudīt kafijas pauzes ar skatu uz Baltezeru, kā arī dažādas aktīvās atpūtas iespējas pārtraukumos, piemēram, nūjošanas nodarbības vai vingrošanu fizioterapeita vadībā.

Konferenču zāle viesnīcā Baltvilla – labākā izvēle korporatīvajam pasākumam
Viesnīcas „Baltvilla” konferenču telpu lielākās priekšrocības ir apgaismojums un moderns aprīkojums. Viesnīca „Baltvilla” piedāvā konferenču telpu īri ar dažādu cilvēku skaitu ietilpību:

* Zaļā semināru zāle - ar auditoriju līdz 100 cilvēkiem;

* Oranžā konferenču zāle - līdz 30 cilvēku lielai auditorijai;

* Dzeltenā pasākumu zāle -  līdz 25 cilvēkiem.

Izvēlieties modernu un mājīgu konferenču zāli viesnīcā „Baltvilla” un saņemiet profesionālu servisu un papildu iespējas Jūsu pasākuma vajadzībām! Vairāk informācijas meklējiet mājaslapā baltvilla.lv, zvanot pa tālruni +371 678 406 40 vai rakstot uz e-pastu info@baltvilla.lv!

Reklāmraksti