Nauda kontā vien pāris minūšu laikā – Vivus.lv

Vai kādreiz ir gadījusies situācija, kad steidzami ir nepieciešama nauda un nav neviena, no kā to varētu aizņemties, ka arī līdz algas dienai vēl tālu? Ja atbilde ir apstiprinoša, tad vienmēr atceries, ka šādām situācijām ir risinājums. Šis risinājums ir pavisam vienkāršs un nav tālu jāmeklē – tie ir ātrie kredīti no vivus.lv.

Ātrie kredīti pie vivus.lv ir tik tiešām viena no labākajām pēdējā laika atklātajām lietām, jo ik mēnesi vivus.lv ātro kredītu jomā nāk klajā ar arvien jauniem piedāvājumiem saviem klientiem. Viens no piedāvājumiem, piemēram, ir tas, ka šobrīd jaunie klienti, kas atnāk pie vivus.lv un vēlas paņemt ātro kredītu, 90 dienas var nemaksāt pilnīgi neko. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka ātrie kredīti pie vivus.lv var tikt atdoti arī tikai pēc trīs mēnešiem, izvēloties iespēju atlikt maksājumu uz 90 dienām. Šāds piedāvājums spēkā ir tad, ja ātrie kredīti tiek ņemti vismaz uz trīs mēnešiem. 

Tas nav vienīgais bonuss, ko piedāvā vivus.lv. Piemēram, ātrie kredīti šeit jebkuram ir pieejami tik tiešām īsā laika posmā. Tas nozīmē, ka pēc kredīta pieteikuma izveides, vivus.lv darbinieki šo kredītu apstrādā un apstiprina vien pāris minūšu laikā, un jau pēc 10 minūtēm jūsu prasītā nauda var būt jūsu kontā. 

Viss, kas jums nepieciešams, lai saņemtu ātro kredītu jau pēc iespējas ātrāk, ir vien dators ar interneta pieslēgumu, telefons, derīgs bankas konts kādā no Latvijas bankām, kā arī apņēmība šo kredītu paņemt. Jums katrā ziņā nebūs vajadzīga ne izziņa no darba vietas, ne galvotājs, ne ķīla. Tas katrā ziņā atvieglos ātrā kredīta paņemšanu, ja salīdzina ar aizdevumiem bankā. 

Atceries, ka ātrie kredīti pie vivus.lv ir pieejami dažādos apjomos, kas nozīmē, ka naudu varēsi aizņemties tieši tik daudz, cik būs nepieciešams kādam steidzamam pirkumam vai maksājumam. Pie vivus.lv ātrie kredīti ir pieejami no 50 līdz 1500 eiro. 

Vivus.lv ir arī viens no uzticamākajiem kredītdēvējiem Latvijas Nebanku kredītdēvēju asociācijā, kas rūpējas par saviem klientiem un domā par to, lai viņu dzīve tiktu atvieglota vismaz finansiālā ziņā.

Reklāmraksti