Nepieciešams kredīts ar izdevīgiem nosacījumiem? Meklējiet to internetā!

Kredīti un aizdevumi ir modernās ekonomikas stūrakmens. Arī katra cilvēka ikdienā var rasties ne mazums situāciju, kad kredīts var būt noderīgs. Ja steidzami ir nepieciešama nauda, bet bankas kontā mēneša beigās nav ietaupījumu, palīdzēt var ātrais kredīts.

Trīs kredītu varianti no ViaSMS.lv

Katra cilvēka finansiālā situācija ir unikāla. Jo vairāk aizņemšanās iespēju, jo vieglāk izvēlēties tādu kredītu, kas derēs tieši Jums. Kredītkompānijas ViaSMS.lv piedāvājumā ir šādi pakalpojumi:

  • Kredīts līdz algai – optimāls variants jaunajiem ViaSMS.lv klientiem, jo reģistrācija un pieteikšanās notiek uzņēmuma mājaslapā, kur var uzzināt visu informāciju par aizdevumiem un nepieciešamības gadījumā sazināties ar ViaSMS.lv konsultantu;
  • SMS kredīts – laba izvēle tiem, kuri jau ir izmantojuši ViaSMS.lv pakalpojumus un atceras kredīta piešķiršanas un atmaksas nosacījumus;
  • Naudas kredīts – darbojas tāpat kā aizdevums līdz algai, bet tā summa ir lielāka. 

ViaSMS.lv aizdevumu apjoms ir pietiekami liels, lai atrisinātu vairumu no sadzīves finansiālajām problēmām:

  • Ātrais vai SMS kredīts ir 50 - 700 eiro liels, un tā atmaksas termiņš ir 7 - 30 dienas;
  • Naudas kredīta apjoms ir no 50 līdz 1500 eiro, un tas tiek izsniegts uz laiku no 3 līdz 12 mēnešiem. 

Lai kādu kredīta veidu Jūs izvēlētos, visa summa tiks pārskaitīta maksimāli ātri, ja izmantojat “DNB banka”, “Nordea Bank”, “Citadele banka”, ”Swedbank” vai “Norvik banka“ pakalpojumus. Pārskaitījumi uz citām Latvijas bankām aizņem vienu darba dienu.

ViaSMS.lv – kredīts bez problēmām

ViaSMS.lv nosacījumi ir īpaši izdevīgi jaunajiem klientiem. Bezmaksas pirmais kredīts nozīmē, ka aizdevumam netiek piemēroti procenti un komisija. Savukārt uzticīgiem ViaSMS.lv klientiem ir savas priekšrocības, jo šī kredītkompānija piedāvā pakāpenisku kredīta summas palielinājumu – jaunie klienti var saņemt aizdevumu līdz 350 eiro, otrajā aizņemšanās reizē kredīta summa var būt 500 eiro, bet trešajā – jau 700 eiro. Šāda pieeja ļauj samazināt klientu riskus aizņemties vairāk nekā nepieciešams.

Atbildīga aizņemšanās ir ViaSMS.lv darbības pamatprincips. Ātrais kredīts ir paredzēts cilvēkiem ar stabiliem ienākumiem un iespēju laikus atmaksāt aizdevumu. ViaSMS.lv aicina rūpīgi pārdomāt kredīta nepieciešamību. Ja kredīts ir vajadzīgs neatliekamiem maksājumiem, rēķiniem, pakalpojumiem, kas būtiski ietekmē dzīves kvalitāti, tad griešanās pie ātrajiem aizdevējiem var būt pamatota. 

Ja Jums steidzami ir vajadzīgs izdevīgs un ātrs kredīts, izmantojiet ViaSMS.lv. Ienāciet viasms.lv un uzziniet, kā pieteikties nepieciešamajai aizdevuma summai!

Reklāmraksti