Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noskaidro, vai kredītlīnija ir izdevīgāka Taviem ilgtermiņa tēriņiem!

Izdevumu veidi mēdz būt ļoti dažādi, īpaši tie, kas netiek plānoti. Kā var zināt, vai nākamajā mēnesī papildu summa būs vajadzīga rēķiniem, precēm, pakalpojumiem vai cita veida tēriņiem? Dzīve ir neparedzama, tāpēc daudzi cilvēki izmanto visas iespējas, lai nodrošinātu sev finanšu drošības spilvenu. Viens iespējams risinājums ir iekrājumu veidošana, taču ne visiem cilvēkiem ir šāda iespēja. Cits veids, kā personām ar atbilstošu maksātspēju tikt pie papildu naudas, ir aizdevums. Ja ir sagaidāmi ilgstoši tēriņi un nav zināma precīza kredīta summa, kredītlīnija var būt pietiekami parocīga izvēle. Ilgtermiņa aizdevums ar elastīgiem atmaksas nosacījumiem var noderēt ļoti dažādās situācijās – lasi tālāk un uzzini, kāpēc kredītlīnija ir īpašs aizdevuma veids!

3 ilgtermiņa kredīti internetā: kopīgais un atšķirīgais

Ilgtermiņa aizdevumi mēdz būt dažādi, un bieži vien kreditors piedāvā vairākus kredītu veidus. Jo vairāk Tu zini par katru no tiem, jo vieglāk izvēlēties sev piemērotāko variantu. Ikvienam cilvēkam, kurš apsver aizņemšanās iespējas, vispirms jānoskaidro, kāds ilgtermiņa aizdevums ir optimāls viņa situācijas risināšanai. Atstāj procentu likmju un atmaksas termiņu salīdzināšanu uz vēlāku laiku un pirmām kārtam iepazīsties ar kredītu iedalījumu. Fiziskajām personām ir pieejami šādi ilgtermiņa kredīti:


* patēriņa kredīts. Aizdevums privātajam patēriņam ir paredzēts visdažādākajiem mērķiem. Pieteikšanās ziņā tas līdzinās ātrajam kredītiem no nebanku kredītdevējiem, jo kredīta pretendentam jānorāda vēlamā aizdevuma summa un atmaksas termiņš. Ja aizdevējs pieņem lēmumu piešķirt aizdevumu, patēriņa kredīts pilnā apjomā tiek pārskaitīts aizņēmēja bankas kontā. Procentu maksa tiek aprēķināta no kredīta apstiprināšanas dienas, neatkarīgi no tā vai aizņēmējs ir sācis izmantot aizdevuma naudu;


* kredītlīnija. Tāpat kā patēriņa kredīts, kredītlīnija var tikt izmantota dažādās situācijās, taču tās darbības princips ir principiāli atšķirīgs. Kredītlīnija līdzinās banku overdraftiem, tā nodrošina iespēju izņemt papildu naudas summas tad, kas tas nepieciešams – dodoties ceļojumā, apmaksājot sniegtos pakalpojumus utt. Ja kredītlīnija netiek izmantota, par to netiek iekasēta komisijas maksa un procenti, tāpēc šis ilgtermiņa aizdevums ir draudzīgāks aizņēmējam nekā patēriņa kredīts;


* kredītkarte. Pašlaik kredītkartes ir pieejamas ne tikai bankās, bet arī pie nebanku kredītdevējiem. Kredītkarte un kredītlīnija ir līdzīgi, taču ne vienādi pakalpojumi. Tāpat kā kredītlīnija, arī kredītkarte ļauj izmantot piešķirto kredītlimitu pēc vajadzības, norēķinoties par precēm un pakalpojumiem. Taču kredītkarte ir vieglāk lietojama ārzemēs un situācijās, kad nav iespējas nosūtīt naudas izņemšanas pieprasījumu no sava kredītlīnijas konta.


Kopumā runājot, kredīti ilgtermiņā ir elastīgāki nekā ātrie aizdevumi, tāpēc atrast sev piemērotāko variantu ir vieglāk. Ja Tavas prioritātes ir viegla pieteikšanās un pēc iespējas izdevīgākie aizņemšanās nosacījumi, pievērs uzmanību kredītlīnijas piedāvājumiem. Turpini lasīt, lai uzzinātu par kredītlīnijas pamata noteikumiem!


Kredītlīnija tuvplānā: kas jāzina pirms aizņemšanās?

Kredītlīnija ir saņemama samērā vienkārši, jo, tāpat kā daudzi citi nebanku kreditoru pakalpojumi, tā ir pieejama tiešsaistē. Lai pieteiktos kredītlīnijai, nav nepieciešami ne ķīla, ne galvojums, taču aizņēmējam jāatbilst kreditora pamatprasībām:


* vecums no 20 līdz 65 gadiem (vecuma robežas var būt atšķirīgas pie dažādiem aizdevējiem);


* atbilstoša maksātspēja un regulāri ikmēneša ienākumi;


* pozitīva kredītvēsture.


Ikviena aizdevēja mājaslapā ir pieejams kredītu kalkulators, kas palīdz aprēķināt aptuvenas ikmēneša kredīta izmaksas. Ieteicams, lai kredīta maksājums nepārsniegtu 20-30% no ikmēneša ienākumiem. Ja Tu atbilsti aizdevēja prasībām un Tava maksātspēja ir pietiekama, vari pieteikties kredītlīnijai un baudīt visas šī pakalpojuma priekšrocības:


* saņem aizdevumu ar zemākiem procentiem nekā vairumam patēriņa kredītu;

* izņem vajadzīgās summas kredītlimita robežās, kad vien tas nepieciešams;

nemaksā procentus par neiztērēto summu;

* atmaksā kredītu uzreiz vai ilgtermiņā, veicot nelielas ikmēneša iemaksas.


Kredīti ilgtermiņā ir pietiekami pieprasīts pakalpojums, tāpēc tirgus ir piesātināts ar dažādiem piedāvājumiem. Nebanku kredītu salīdzināšanas platforma Netcredit.lv nodrošina iespēju atlasīt kredītlīnijas un citus aizdevumu veidus pēc Tev svarīgiem parametriem – ienāc www.netcredit.lv un uzzini, kāda kredītlīnija ir visdraudzīgākā Tev un Tavam maciņam!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti